Найсильніші чоловіки з усього світу виборюють Кубок у Луцьку

12 Червня 2016
Текст: Юлія ФІНКОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


На території «Арени спорт», що у приміщенні Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», минув другий день конкурсу із пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги за 7-й кубок Кубок світу WPA.

Протягом усього дня у жорсткій боротьбі мужні чоловіки виборювали першість, а вже надвечір їх чекала хвилина слави – нагородження.

«Переможців буде багато. Учасників у нас більше трьохсот, а переможці передбачені у кожній ваговій та віковій категорії. Чим більша піднята вага, тим ближче спортсмен до перемоги. Судді зважають на технічні характеристики виконання, таким чином зараховуючи або не зараховуючи кожну спробу учасників. Нагородять чемпіонів кубками, медалями та призами від партнерів»,– розповів головний організатор, президент Всесвітнього альянсу пауерліфтингу в Україні Вадим Коцага.

[caption]
На трибунах вранці – малолюдно. Втім, одразу видно, що тут зібралися непересічні глядачі, бо підтримка від них – колосальна[/caption]

Спорт єднає не лише чемпіонів з різних країн, а й людей із обмеженими можливостями. Для них такі турніри означають не лише конкуренцію, а й боротьбу власного тіла із бойовим духом. Перед виходом до штанги хтось мовчки концентрується, хтось шукає очима рідних чи друзів, а гарячі кавказькі мужчини емоційно вигукують гасла, зрозумілі лише їм.

«Коли починаєш спортивну кар’єру, є якісь особливі прикмети, забобони, підготовчі процеси чи медитації – у кожного щось своє. Я вже пройшов цей етап і зараз налаштовуюся на роботу просто «на автопілоті». У професійному спорті має бути лише впевненість, поставлена мета і шлях її досягнення», – ділиться чемпіон світу, рекордсмен по жиму штанги лежачи Олег Базилевич.

Готуючись до цього конкурсу, каже пауерліфтер, майже не спав, всю минулу ніч зганяв вагу, адже у жорсткій конкурентній боротьбі має велике значення кожен кілограм. А ще, спортсмени виходять під особливу для кожного музику, що допомагає морально налаштуватися. Для Олега це – Rob Bailey «Beast».

[caption]
За силовими показовими вправами з підкидання 16-кілограмових гирь із захопленням спостерігали і глядачі, і спортсмени[/caption]

Поряд із конкурсним майданчиком розкинувся міні-ринок. Тут можна придбати футболки, спортивне харчування та аксесуари для прихильників силових вправ у тренажерному залі.

Чемпіонат триватиме до неділі, 12 червня. Початок змагань – о 09.00 год. Вхід вільний.

​[caption]
На змагання завітали найсильніші пауерліфтери планети[/caption]
​​[caption]
Беруть участь понад 300 спортсменів з 12 країн[/caption]0

Читати ще

Коментарі

Ольга

Найсильніші чоловіки на

Анонім

в очі їм вистачить совісті

Міла

Я з Вами Ольга не згідна!

Любомир

А де решта фото ?

Nathali

Цікаво, а представників інших

Звідти

Без фвзпідготовки "на передку

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter