Як у Луцькому замку билися лицарі. ФОТОРЕПОРТАЖ

03 Вересня 2018

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

У Луцькому замку відбувся фестиваль “Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків”.

У змаганнях зареєструвалося близько 80-ти бійців, серед яких: асоціація клубів середньовічного бою “Айна-Бера”, представники клубу “Путивль” та клубу “Роща”, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Під час фестивалю спорстмени із різних міст України мали змогу взяти участь у другому етапі відбору до Національної збірної із середньовічного бою.
Під час змагань відбувались бої в номінаціях “щит-меч”, “5 на 5”, “10 на 10”, “16 на 16”, а також жіночі бої в номінаціях “щит-меч” та “3 на 3”. Тривалість кожного бою була різна. Так, одиночні змагання мали часовий ліміт у 1 хвилину (або до 10 очок), тоді як масові бої розраховані на 10 хвилин (або поки не впаде останній гравець суперника).

Зброя та обладунки, що використовувались під час змагання, відповідали спеціальним вимогам до середньовічного бою.Відповідно, усі аналоги середньовічної зброї були затупленими, діяли вагові обмеження.
Під час фестивалю “Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків” усі охочі могли спробувати себе у стрільбі з лука, відвідати середньовічну костюмерну, придбати тематичні сувеніри.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter