Вишуканий десерт: волинські лісівники здивували особливим медом. ФОТО

11 Липня 2022

Лісівники державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» почали виготовляти незвичний мед. Так на Волині традиційний продукт став вишуканим десертом.

Про це повідомляє ДП «Ківерцівське лісове господарство» у фейсбуці.

«Крем-мед, суфле, медовий мус – різноманіття є не лише у назві нового десерту, але й у спектрі смаків. Чого не знайти, так це сторонніх домішок, сиропів, згущувачів та штучних ароматизаторів. Якщо не зважати на незвичний відтінок та текстуру, маємо той самий надкорисний продукт», – кажуть у господарстві.

На відміну від звичайного затверділого меду, який після розігріву втрачає більшість корисних якостей, медовий мус зберігає склад та структуру у будь-яких умовах. Окрім того, крем-мед не потрібно розтоплювати, мус не слоїться, не кристалізується та не «просажується» і гарно маститься по скибочці хліба.

Сублімація лісових ягід чи трав є високоефективним методом зневоднення попередньо заморожених продуктів. Сама технологія сублімованої сушки відома у міжнародному масштабі. В Україні технологію вакуумної сублімаційної сушки для потреб харчової промисловості можна вважати інновацією. Сублімаційна сушка не нищить клітинну структуру продукту, зберігає усі корисні властивості, смак, колір та навіть форму.

Лісівники виготовляють такі лісові смаколики: крем-мед, крем-мед з лимоном та імбиром, крем-мед з горіхами, крем-мед з малиною, крем-мед з чорницею, крем-мед з чорною смородиною, крем-мед з м’ятою, крем-мед з м’ятою та лимоном, крем-мед з корицею, крем-мед з журавлиною, крем-мед з ожиною, крем-мед з обліпихою, крем-мед з сосновими шишками.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter