Унікальні м’ясорубки від Kenwood: один прилад – безліч функцій

15 Квітня 2015
Ви досі думаєте, що електричні м'ясорубки призначені лише для того, щоб робити фарш? Багатофункціональні прилади англійської торгівельної марки допоможуть вам приготувати будь-які страви.

Якою має бути краща м'ясорубка? Перш за все, потужною і якісною. Саме такі м'ясорубки вам пропонує компанія Kenwood. Готувати з їх допомогою дуже легко.

Ми можемо назвати, щонайменше, 5 причин купити у нас м'ясорубку Kenwood:

1. Найпотужніша модель перетворює на фарш до 3 кілограмів м'яса лише за одну хвилину.

2. Кожна деталь м'ясорубок Kenwood виключно якісна. Вибираючи будь-яку модель даної торгівельної марки, ви можете бути впевнені в тому, що деталі, які контактують з продуктами, не впливатимуть на них негативно, а ті, у свою чергу, на ваше здоров'я.


М'ясорубки англійського бренду – багатофункціональні прилади. До будь-якої моделі можна під'єднати велику кількість різних насадок, які зроблять пристрій універсальним, незамінним. За допомогою такої м'ясорубки ви зможете готувати домашню пасту, різати овочі кубиками для вінегрету або олів'є.

Фірмовий інтернет-магазин Kenwood пропонує своїм покупцям якісну техніку з офіційною гарантією англійського виробника. Ви отримаєте товар точно в терміни, вказані на сайті. Ви не розчаруєтеся в своїй покупці!

5. До комплекту будь-якої моделі входять насадки для приготування ковбас і кебе.

Спагетті, фреш та багато іншого за допомогою м’ясорубки

У нашому фірмовому інтернет-магазині ви зможете придбати насадки для м'ясорубок Kenwood. Будь-яка модель, оздоблена такими приладами, замінить цілий арсенал побутової техніки. Ви зможете зробити борошно з круп без клейковини, приготувати сік або порізати овочі так, як того вимагає та чи інша страва.

- Любите італійську пасту? Спеціальні насадки для м'ясорубки допоможуть вам в приготуванні цієї страви. Вони вміють і розкачувати тісто, і різати його.


- Завдяки насадці для нарізки кубиками, ви приготуєте будь-який салат без зайвого клопоту. М'ясорубка перетворить овочі, м'ясо, сир на акуратні кубики 10х10 мм.


- Популярний комплект приладів - низькошвидкісна терка-ломтерізка і прес для ягід. Перша насадка допомагає різати і кришити овочі, а інша – швидко готувати сік з ягід. Ця пара необхідна всім, хто любить робити салати і консервувати.


Купуйте м'ясорубки в офіційному магазині kenwood-shop.com.ua – готуйте легко і без турбот!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter