Бандерштат провів свої традиційні гутірки у новому форматі. ФОТО
У Києві відбулися відеозйомки гутірок Бандерштату.
22 Вересня 2023
Успішно!
Що готують бандерштатівці, яку їжу обов’язково треба взяти на фестиваль та чи варто вміти готувати, щоб варити смачні страви на вогнищі?
Хоч музичні фестивалі – чудесна емоційна «їжа», але все ж і про справжнє харчування забувати не доводиться. На «Бандерштат» щороку люди привозять не лише гарний настрій, але й пательні, казани, чайники і стратегічні запаси улюблених продуктів, аби не залишити себе і друзів голодними.
Що готують бандерштатівці, яку їжу обов’язково треба взяти на фестиваль та чи варто вміти готувати, щоб варити смачні страви на вогнищі? «Таблоїд Волині» розповідає і показує кулінарний бік музичного фесту.
***
Олександр і Олена з Калуша:
«Зараз будемо гречку варити. Зазвичай у нас каші, таке щось. Трошки ходимо їсти в місто, із собою взяли печива. Згущьонка! Оце дуже важливо! Моє завдання розвести вогонь, а вже її завдання куховарити», – ділиться Олександр.
Олена ж каже, що варити їжу на вогнищі не складно, головне мати натхнення, а його на музичному есті вистачає.
Петро зі Львова:
«Готували гороховий суп. Гречка якось не засмакувала, то більше не варитиму. Найбільше люблю готувати перші страви, бо кип’ятиш воду, додаєш всього смачного і вже все готове. До круп можна відкрити тушонку, м’ясо чи сардини, тобто швидко і дуже смачно. Я не вмію готувати вдома, але на вогнищі виходить, бо доводиться виживати. Переважно варимо сніданки і вечері».
Богдан та Іра з дітьми зі Львова:
«То власний рецепт, секретний. Можемо показати, що всередині, але розказати довго, там купа всього. Якщо по-простому – крупа з м’ясом. Є ще туристичні набори – згущьонка, арахіс, печиво, гарно то все змішувати, але ми цього разу не брали».
Ще подружжя варить каші для дітей і розповідає, що особливої складності у тому, аби нагодувати малечу на фестивалі, немає.
Хлопці з Тернополя:
«Зараз варимо уху. Замість свіжої рибки взяли сардину, щоб не мучитися з чищенням. Головне взяти багато тушонки! У нас тут стратегічний запас. Отак берете, відкриваєте і можна їсти просто серед ночі, не вилізаючи з намету. Харчуємося повністю тут, ходити їсти в місто – то нецікаво, тоді вже і жити треба в місті в готелі».
Сергій і Таня зі Львова:
«Ми снідаємо вівсянкою швидкого приготування із сухофруктами і кавою. Дуже смачно, ситно і дуже корисно для шлунка. А взагалі ми ліниві і протягом дня під’їдаємо на фуд-корті. На фестивалі варто брати щось солодке, що не псується, бо ти зможеш у будь-який час відкрити і перекусити. Якщо ж справді готувати, то це крупи з тушонкою».
Максим, Аня, Юля з Вінниці:
«Другий рік на «Бандерштаті», другий рік варимо молоду кукурудзу, бо ж якраз сезон! А ще «Мівінка», помідори, огірки, перчик з дому привезли. Як можемо варимо каву, бо без неї ніяк на фесті. Варити молоду картопельку, ще будемо запікати. Серед того, що обов’язково треба брати на фестиваль, безперечно кава!».
Славік, Галя, Марічка з Сокаля:
«Смажимо сокальські ковбаски, привезли з собою, то й їмо. Варимо сосиски, макарони, щось таке, що можна і з’їсти одразу, і розігріти потім, якщо, звісно, залишиться щось. Вечеряємо тут рідко, бо хочеться почути якнайбільше музики, але сніданки і обіди намагаємося варити самі. А ще на фестивалі треба брати каву!».
Денис та Олексій з Києва:
«Того, що ми зазвичай беремо на фести, тут не можна, тому стратегічний запас – це шашлик. А ще взяли з собою багато овочів. Вміти особливо готувати непотрібно, бо голод і безвихідь підкажуть, що треба робити, але вже якщо варити у великих масштабах у велетенських казанах, то пропорції треба знати».
***
Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.