У «ТЕРЕМНО ХЛІБ» провели перший Кайдзен тур

24 Лютого 2018

22 лютого на базі ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» відбувся перший Кайдзен тур. Це спільний проект з командою Кайдзен Клубу України, чиї представники постійно проводять подібні тури з компаніями по всій Україні та навіть закордоном. Метою таких турів є обмін практичним досвідом впровадження ощадливого виробництва на виробничих підприємствах.

Кайдзен – японська філософія або практика, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя організації.


Захід розпочався з привітання та вступного слова Голови правління Тищенка Андрія, який подякував за увагу до підприємства та побажав отримати якнайбільше нових знань. Про компанію та її історію розповідала керівник відділу маркетингу Борук Олександра. Вона ознайомила учасників з діяльністю заводу, його асортиментом та заходами, що постійно проводяться.Теоретичну частину туру розпочав Пуха Дмитро, керівник відділу з впровадження Lean, з доповіддю про боротьбу зі спротивом при впровадженні філософії Кайдзен на ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», систему пропозицій «Кайдзен ідеї», впровадження та основні досягнення реалізації системи 5S. У продовження теоретичної частини туру Кухарчук Валерій, фахівець з впровадження Lean, розповів учасникам, як домогтися вчасного виявлення та усунення аномалій на виробничих лініях – система червоних ярликів та Trouble ticket, вирішення проблем на рівні топ-менеджменту – Problem Solving та про особливості впровадження комплексної системи ощадливого виробництва ТРМ.Далі тур проходив безпосередньо на виробництві, де учасники могли на власні очі побачити реалізацію системи 5S та решту інструментів ощадливого виробництва. Директор департаменту виробництва Інна Іпатюк з великою гостинністю провела екскурсію та відповіла на запитання візитерів. Впродовж всього заходу гостей пригощали смачними виробами.


Компаніям, які тільки збираються впроваджувати Кайдзен, було дуже корисно відвідати ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», тож завершився тур підбиттям підсумків та активним обговоренням побаченого.

Учасники обмінялися своїми думками та високо оцінили проекти, що впроваджуються на підприємстві «ТЕРЕМНО ХЛІБ», яке завжди готове поділитися знаннями та досвідом із новими відвідувачами. До речі, Кайдзен тури планують проводити і надалі.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter