У скільки обійдеться паска з «Варшавського ринку». ФОТО

18 Квітня 2019

Текст і фото: Лада ДИМНА

Вже цього тижня віряни починають активно готуватися до великодніх свят. Звичайно, головне в ці дні – молитва. Але українські господарі та господині не можуть уявити святковий стіл без смачної паски. Замовити готову чи пекти самостійно? Вибирати вам.

Для тих, хто не має часу або «не дружить» з тістом ми вже написали, де взяти готову паску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 ДНІВ ДО СВЯТА: ДЕ У ЛУЦЬКУ ПРИДБАТИ ЗАПАШНУ ПАСКУ

А якщо ви все ж хочете традиційної домашньої випічки до Великодня, то розповідаємо, скільки коштують інгредієнти на «Варшавському ринку».

Головне, звичайно борошно, адже від якісної сировини залежить, чи вийде пасочка пухкою та світлою. На ринку можна купити фасоване борошно по 14-15 гривень за кілограм, вагове ж коштує 12-14 гривень за кілограм.

Середня вартість яєць – 20 гривень за десяток. А от яйця з білою шкарлупою зараз подорожчали. На ринку, кажуть, вони в дефіциті, бо краще фарбуються. За десяток хочуть в середньому 24 гривні.

Кілограм цукру обійдеться в 12-16 гривень.

За дріжджі треба заплатити від 6 до 10 гривень за 100 грам.

Масло ж коштує від 26 гривень за 100 грам.

На «Варшавці» ми знайшли домашнє молоко за ціною 15 гривень за літр.

Якщо додаєте до паски цукати, то їх ціна – 14 гривень за 100 грам.

Родзинки однаково коштують в шести торгових точках, які ми відвідали, по 9 гривень за 100 грам.

А прикрашати пасочку можна настільки по різному, як дозволяє фантазія та гаманець. Готові набори прикрас можна купити від 15 гривень, окремо квіточки – за 10 гривень, гілочка верби на паску, довжиною приблизно в 5 сантиметрів – 8 гривень. Є й набори для декорування і за 50 гривень, і звичайні кольорові кульки по 3-4 гривні за пакетик.

Отож, ціна великоднього продуктового кошик з ринку формується так:


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter