У Луцьку просять відновити продаж алкоголю вночі

11 Березня 2016
Із червня 2014 року лучанам довелося миритися з непростим рішенням міської влади: алкоголь після 22.00 не продавати! Купити спиртне у вечірню пору в Луцьку стало можливим лише в барах та ресторанах, і то – під чітким контролем персоналу, що ніхто напої не винесе на вулицю.

Такі заходи безпеки міська влада прийняла у зв’язку із частими випадками нічних вуличних гулянок. Зупинки із магазинчиками в місті щоночі фактично перетворювалися на «острівці розгулу».

Лучанин Максим Мацюк вважає, що таке обмеження для усіх лучан – несправедливе, і з появою патрульної поліції на вулицях міста його треба переглянути. Відтак, чоловік зареєстрував відповідну петицію.

«На мою думку, наразі цей закон діє лише в одні ворота і більше заважає купити алкоголь не тим, хто порушує правопорядок уночі, а тим, хто прийшовши пізно з роботи і хоче розслабитись, випити пляшку пива.

У нас зараз працює патрульна поліція, яка контролює спокій у місті. Також є закон, який забороняє вживати алкоголь у громадських місцях. Цих два фактори, на мою думку, достатньо для підтримання порядку уночі в місті», – написав Максим Мацюк.

Збір підписів розпочався 9 березня, попереду – ще 12 днів. Солідарні із автором петиції мають можливість підтримати його на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

За дві доби ініціативу підтримало 78 громадян. Для того, щоб пропозиція потрапила на розгляд міської влади, необхідно зібрати 300 підписів.
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Дурень

Луцьк

100% , і так тих нічних

Анонім

Дуже цікава петиція! Максиму

до Аноніма

краще дураків і маргіналів

Анонім

Проти!!!

Анонім

Люди, які важко працюють

АСАВ

Ви всі кончені!!! Собі

Skiper12

ТРА ПИЙНУТИ ПО ЦЬОМУ ПОВОДУ

Олександра

Не треба відновлювати продаж,

Макс

чого мені якісь рагуль

Макс

проблема викликати поліцію?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter