У луцькій кав’ярні заряджають ґаджети

12 Травня 2016
Автор: Юля ФІНКОВСЬКА

Якщо шукати у Google, «де можна зарядити телефон у Луцьку», то отримуємо посилання на сонячне дерево в Тернополі або лавку із сонячними батареями у Києві. Втім, куди не заглядає всесвітня павутина, туди можна випадково зайти за порцією ароматної кави.

Невелика кав’ярня «I love coffee», що біля гіпермаркету «Там-Там», пропонує не лише напої та солодощі, а й підзарядку для мобільних телефонів та інших ґаджетів. Скористатися нею можуть усі охочі, незалежно від того, чи зроблять замовлення у кав’ярні.
Одночасно можна заряджати 8 телефонів. Є окремі USB-порти для iPhone, Smartphone та звичайних мобільних телефонів, тому черг чи суперечок між відвідувачами не буває.

Ідея таких інновацій у кав’ярні для привернення уваги належить власниці Ірині Саварчук. Окрім цього, постійним клієнтам обіцяють знижки та дарують кавоманам кожну сьому чашку кави.

До речі, каву тут можна випити за 13-20 грн, чай (імбирний, м’ятний, яблучний, ягідний) – за 17 грн, молочні коктейлі – за 15. В асортименті солодощів: тістечка, морозиво, печиво, шоколадні батончики, кекси та макаруни.

Додати енергії собі та своїм ґаджетам можна з 8.00 до 22.00 протягом усього тижня.1

Читати ще

Коментарі

Джон з Василькова

Позначайте рекламні матеріали

cc

Гад же ти!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter