​«Теремно» пропонує волинянам до свят солодкий пряниковий «конструктор»

27 Грудня 2017
Спеціально до новорічно-різдвяних свят кондитери «Теремно» створили ексклюзивний набір печива, з якого можна складати смачну казкову хатинку.У наборі пропонують необхідні смачні «будматеріали»: готові пахучі стіни, дах, цукровий декор, солодка пудра та сухий яєчний білок. До комплекту також входить інструкція, яка допоможе швидко і весело залучити до пряникового будівництва усю родину.
Такий будиночок стане гарним подарунком до свята Миколая чи доповненням до новорічних декорацій не тільки для дітей, а й для дорослих. До того ж, намилувавшись своїм смачним шедевром, його можна (і навіть треба!) з’їсти.
Якщо ж хатинки виявиться замало, «Теремно» пропонує ще й зліпити поряд із домом ошатну святкову ялиночку, прикрасивши її цукровим декором за власною фантазією. Збирається ялинка просто: печиво перемазується кремом і легко кладеться одне на одне. Приємний сюрприз у коробці – в наборі є ведмедик-лижник.
Цікаве та смачне заняття разом із донечкою уже встигла оцінити луцька телеведуча Наталка Войтович.

«У передсвятковий період хочеться робити для дитини свято – щодня. Іноді і сама починаю вірити у казки і стаю теж п’ятирічною, умовно, звісно.
Якось в магазині звернула увагу на яскраву зимову хатинку «Теремно». По-перше, мені завжди цікаве те, що виготовлено у Луцьку, по-друге, новорічна солодка хатинка – це, як мінімум, цікавий ігровий процес із дитиною. Отож, хатку треба скласти, перемазуючи кремом.

В процесі ми з дочкою насміялися добряче. Марічка терпляче складала усі частини, але коли я на секунду відволіклася – вікна уже нею дегустувалися. Словом, не витримала. Це, насправді, вийшло кумедно, а «Теремно» хочу віддати належне – молодці, вражена. Радості цьому не було меж! Справді – вимальовується казковий сюжет», – розповіла телеведуча.

Якщо раптом ще досі немає ідей, як весело та креативно провести час із сім’єю у новорічні свята, то солодкі пряники-конструктори від «Теремно» стануть у пригоді. А ще хлібні казкові солодощі – прекрасний новорічний декор.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter