Татари готуватимуть для лучан на Театральному майдані

25 Жовтня 2015
Кримські татари будуть готувати і продавати страви національної кухні на Театральному майдані Луцька сьогодні, 25 жовтня о 13:00 годині.

Кулінарний флешмоб організований для підтримки акції з цивільної блокади Криму. На сьогоднішній день досі актуальна проблема цілісності України. Частина території нашої країни знаходиться в окупації країни агресора, повідомляє Район. Луцьк.

«Ми – народи Криму і громадяни України – вважаємо своїм обов'язком всіма силами боротися за цілісність нашої країни і якнайшвидше повернення Криму до повноцінного складу України. Таким чином, наша організація з числа тимчасово переміщених осіб з території АР Крим вирішила об’єднати свої сили і підтримати акцію з цивільної блокади Криму. Оскільки вважаємо, що ця блокада допоможе швидше врозумити кримську владу і повернути Крим. Для підтримки акції наша громадська організація «Кримські татари Волині» організовує флешмоб «національна кухня кримських татар», під час проведення якого ми приготуємо і продамо страви національної кухні Криму. Всі виручені гроші будуть передані на кордон з Кримом на потреби наших активістів громадянської блокади, які борються за Крим», – повідомляють організатори у Facebook.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter