Успішно!

Поблизу Луцька з’явиться унікальний відьомський ресторан

Неподалік Луцька відкриється новий заклад, який може стати справжньою «родзинкою» для туристів та пошановувачів містики. Відьомська ресторація «Вій», розташована неподалік міста Ківерці, закінчує останні приготування та незабаром зможе зустрічати гостей.

Інтер’єр закладу наповнений моторошними елементами та створює атмосферу страху та містики. На стінах – картини з кадрами відомого однойменного фільму та цитатами Гоголя, барну стінку прикрашають черепи тварин, а стеля вкрита павутиною. При вході вас зустріне величезна лялька відомої Панночки, а на кожному столику стоять міні-тераріуми з павуками.

В меню ви не знайдете вареників чи борщу, зате тут є «Смажені крильця кажана», «Тушковані їжаки» та салат «Екзорцизм». Серед алкогольних напоїв – настоянки «Приворот», «Сльози Салема», «Відьмина гора». Навіть кава тут з присмаком чародійства: чорна «Пекельна Смола», зі збитими вершками «Піна вужа», з калиновим сиропом «Бича кров» і з м’ятним сиропом «Мертва прохолода».

Співвласником оригінального закладу виявився екс-заступник луцького міського голови Тарас Яковлев. У коментарі «Таблоїду Волині» екс-чиновник зізнався, що на таку ідею погодився не відразу.

«Мій товариш зі Львова Андрій Мандзюк, який є власником двох тематичних ресторанів, запропонував ідею закладу, який став би своєрідною «фішкою» Волині. Звісно, зважаючи на тематику ресторації, я довго не погоджувався, адже далекий і від  містики, і від ресторанного бізнесу. Проте гарним прикладом є ресторація графа Дракули в Румунії, куди щороку приїздять тисячі туристів. Коротше кажучи, товариш мене переконав. Тим паче на втілення такої божевільної ідеї все не вистачало часу, а зараз, завдяки деяким колегам, його в мене вдосталь», – коментує Тарас Яковлев.

На питання, де взяв кошти для такого бізнесу, чоловік пояснив, що 90% капіталовкладень здійснив сам Мандзюк, однак оскільки постійно перебувати на Волині ресторатор не може, то всі обов’язки з організації роботи закладу лягли на плечі Яковлева.

«До речі, у стравах від ресторану «Вій» принципово не додають кріп», – жартує екс-заступник мера. Проте в закладі можна буде замовити оригінальну горілку «Яковлівка», створену за давньою поліською рецептурою.