Коли і що чекати від нового «Lutsk Food Fest»?

06 Березня 2016
Подією минулого року за версією читачів «Таблоїда Волині» було обрано гастрономічне свято «Lutsk Food Fest». Чи то лучани так люблять смачно поїсти на природі, чи то організація була на вищому рівні, однак, ніде правди діти, близько 10 000 жителів нашого славного міста увагою його не оминули.

І «Таблоїд Волині» не зміг оминути початок підготовки до цьогорічного фестивалю. 5 березня у конференц-залі готелю «Україна» оргкомітет у складі Сергія Карпюка, Вадима Войтовича та Олексія Веремійчика зібрав представників ресторанного бізнесу Волині, щоб розповісти їм про переваги участі у події.Перш за все, нарешті оголосили дату проведення дійства – 7-8 травня. Незмінне місце – територія замку Любарта.А потім Сергій Карпюк розповів, чому варто обрати «Lutsk Food Fest»:
- унікальна можливість скуштувати особливі страви та напої ресторанів, барів та кафе, що діють у Луцьку та на Волині;
- кожен заклад має завдання – запрезентувати себе так, щоб відвідувачі їхню назву і асортимент запам’ятали (цікаво, як нас будуть дивувати?)
- цьогоріч у фестивалі візьмуть участь гості-кулінари з Прибалтики
- діятиме програма «NONSTOP». Отже, окрім постійного жування, лучани зможуть розважитися (яких саме розваг чекати, організатори поки тримають у секреті).
- діятиме дитячий майданчик, тому батьки можуть не хвилюватися, що малечі нікуди буде дітися.

[caption]
Організатор Вадим Войтович[/caption]

Окрім цього, організатори ознайомили потенційних учасників із технічними та організаційними питаннями і закликали ділитися своїми ідеями, щоб уникнути недоопрацювань минулих разів. Зокрема, було обговорено проблему сміття та замалої кількості посадкових місць.

[caption]
Начальник відділу у справах молоді та сім'ї Луцької міської ради Олексій Веремійчик[/caption]
[caption]
Ось вони - волинські ресторатори[/caption]

Планують до фестивалю додати і соціальну складову, тобто частину виручених коштів буде передано на облаштування нашого міста. Що саме це буде, поки не вирішили. Чекають пропозицій і від лучан також. До речі, організатори закликають до співпраці і представників влади, громадських організацій, небайдужих лучан, щоб ті запропонували власні ідеї розваг у замку Любарта.

[caption]
Організатори Сергій Карпюк та Олексій Веремійчик[/caption]
[caption]
Смачний подарунок від «Хлібного майстра»[/caption]

А наприкінці зустрічі учасників чекав приємний сюрприз – презентація брендів «Хлібний майстер» та «Soplica», а також дегустація їхньої продукції.

[caption]
А ви вже куштували горілку «Soplica»?[/caption]


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter