• банер чікос

Де у Луцьку скуштувати страви японської кухні

15 Березня 2021

Для тих, хто прагне розширити гастрономічні горизонти, фудкорті Grand Central Food Terminal, що на четвертому поверсі РЦ «Промінь», відкрили заклад «Гінза». Там готують справжні японські страви.

«Японська кухня – одна із найсвоєрідніших у світі, і якщо ви бажаєте скуштувати та належно її оцінити, тоді вас чекає чимало несподіванок. Основними інгредієнтами для приготування страв японської кухні складають рис, овочі, риба та морепродукти.

Про японців-трудоголіків знають у всьому світі. Це вони працюють по 18 годин, мають 4 дні відпустки, їдять і сплять на робочому місці, а коли вся країна святкує прихід до влади нового імператора – страждають цілих 10 днів, бо весь цей час вся країна відпочиває. Лише в японській мові є термін "кароши", що означає "смерть від перевтоми". Починайте свій день правильно з чудової обідньої перерви в "Гінза".

В закладі ви можете скуштувати рис з печеною куркою або качкою та манго для тих, кому не вистачає сонця, рамен на качино-індичому бульйоні з пряною качкою і з усім, що ти любиш, та багато інших справжніх японських страв», – розповіли у закладі.

«Гінза» працює щодня з 10:00 до 22:00 год

Фудкорт Grand Central Food Terminal, РЦ «Промінь», 4 поверх.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter