Де поснідати о 8 ранку в Луцьку

28 Грудня 2020

Для тих, хто веде активний спосіб життя, і день починається зазвичай ну дуже рано. І разом із горнятком смачної запашної кави хочеться зазвичай чогось такого смачного і ситного, щоб вистачило ситості на цілий день або хоча б до обіду.

Найкращий спосіб провести ці смачні ранкові години – зайти на фудкорт в РЦ «Промінь». Фудкорт знаходиться на 4 поверсі і працює щодня з 8 ранку.


Погодьтеся, в Луцьку не так багато місць, де можна випити кави з самого ранку й повноцінно поснідати. Весь день тут працює 7 закладів, а це 1 400 квадратних метрів смачної їжі: тайська, американська, японська, італійська та різні інтерпретації таких знайомих і не дуже рецептів.


На фудкорті сніданки особливо смачні та ситні, адже тут є і смачні панкейки, порція яких здивує, і традиційні англійські сніданки зі смаженими яйцями та ковбасками. І звичайно є запашна смачна кава!


Особливість фудкорту: багато закладів в одному місці та формат самообслуговування. Це означає, ви самостійно обираєте, що саме сьогодні вам смакуватиме найкраще, йдете до закладу і робите своє замовлення.

Щоп’ятниці та щосуботи на терасі фудкорту діджей розважає гостей запальними треками. До речі, танцювати можна!

РЦ «Промінь», 4 поверх. Щодня з 8 ранку.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter