Частина 2: Lutsk Food Fest перенесли через погодні умови

09 Вересня 2022

У Луцькому замку 17-18 вересня відбудеться Lutsk Food Fest 4.5.0*, частина 2.

Організатори фестивалю повідомили про перенесення фестивалю у зв'язку з різким погіршенням погодніх умов та іншими об'єктивними причинами.

У повідомленні команди фудфесту йдеться про те, що захід відбудеться у тому ж форматі, який був проанонсований на 10-11 вересня, щоправда, на тиждень пізніше.

Це вже другий фестиваль у новому форматі. Серед учасників – ресторатори та кулінарні експерти з цілої України. Захід традиційно пройде у Луцькому замку та впродовж двох днів дивуватиме лучан не лише новими смаками, а й численними зонами відпочинку, розвагами для дітей і подарунками для гостей.

Гості зможуть слухати українські сети від діджеїв #angardjstage та чудово провести час.

Військові та діти до 12 років – безкоштовно, внутрішньо переміщені особи – безкоштовно до 15:00.

Вартість вхідного квитка – 70 гривень.

50% коштів від продажу квитків організатори передадуть Волонтерському штабу «Ангар» для купівлі тепловізорів для ЗСУ.

До слова, під час попереднього фестивалю 6-7 вересня команда зібрала 168 758 гривень, за які волонтери придбали Nissan X-Trail. Авто уже працює на фронті.

Організатори подбали про посилену охорону та можливість відвідувачів відправитися в укриття у випадку повітряної тривоги.

Наразі відомо вже про понад 30 учасників фестивалю, які презентують авторські напої, морепродукти, страви з грилю, десерти та десятки унікальних страв.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter