Успішно!

Житель Донеччини намагався поцупити одяг з луцького ЦУМа

У Луцьку відбувся суд над уродженцем Макіївки Донецької області, який хотів поцупити з ЦУМу у Луцьку одяг.

У Луцьку відбувся суд над уродженцем Макіївки Донецької області, який хотів поцупити з ЦУМу у Луцьку одяг. Грабіжника затримала охорона. 

Відповідний вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд Волинської області 16 серпня, пише ІА «Конкурент».

Як вбачається із вироку, 25 травня цього року чоловік з одного із магазинів, що розміщений у ЦУМі у Луцьку, намагався непомітно винести 2 чоловічі футболки, 2 пари джинсів, шорти та толстовку. Для цього він заздалегідь підготовленою викруткою відкрутив магнітні кліпси та намагався непомітно винести одяг, поклавши його до своєї сумки.

Однак, його дії помітили працівники магазину. Втім, це не зупинило зловмисника і він намагався втекти з ЦУМу. Проте, по дорозі до виходу на першому поверсі його затримала охорона. 

У суді чоловік визнав свою вину, щиро розкаявся та просив суворо не карати.

Суд взяв до уваги, що обвинувачений лікувався у «Волинському медичному центрі терапії залежностей» з діагнозом «Психічні і поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів. Синдром залежності». Разом з тим він одружений, має на утриманні малолітнього сина та вагітну дружину. Ніде не працює, суспільно-корисною працею не займається та раніше був судимий за крадіжку.

Дослідивши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. З урахуванням невідбутої частини покарання, обвинувачений проведе за ґратами 7 років та 1 місяць. 

Додати новий коментар