​Волинянка шантажувала білоруса інтимним відео

13 Грудня 2017
Мешканець Мінська минулого року познайомився у соціальній мережі «ВКонтакте» із привабливою молодицею, яка назвала себе «Маша Жукова».

Згодом вони вже охоче спілкувалися через програму «Skype», демонструючи одне одному не тільки ласкаві усмішки, а й інтимні частини свого тіла, пише Район.Ковель.

Бідолаха навіть не здогадувався, що його «дама із Амстердама» записує на відео, як він смакує її принади і задовольняє сам себе перед монітором власного комп’ютера. І невдовзі прийшла розплата, причому досить жорстка.

Жриця кохання по Інтернету «кавалеру» надіслала повідомлення, аби він перерахував 10 тисяч російських рублів, інакше погрожувала переслати відеозапис інтиму всім його друзям.

Приголомшений таким розвитком подій білорус висловив незгоду і за це відразу ж гірко поплатився. Відеозапис через соціальну мережу «ВКонтакте» потрапив до трьох його рідних та знайомих. Можна тільки уявити, що почалося…

У розпачі нещасний чоловік побіг до правоохоронних органів із заявою. Ленінським (міста Мінська) районним відділом Слідчого комітету Республіки Білорусь було відкрито кримінальну справу за ознаками вимагання.

Розслідування встановило, що так звана «Маша Жукова» на зв’язок із потерпілим виходила з України, а саме – з міста Ковеля. Сябри звернулися за допомогою до своїх українських колег.

Слідчому відділенню Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшло доручення компетентних органів Республіки Білорусь про надання правової допомоги в розслідуванні даної кримінальної справи.

Оскільки відомостями адреси IP володіє приватна ковельська фірма-провайдер, то суд у Ковелі надав дозвіл місцевим правоохоронцям на тимчасовий доступ до її документів, щоб встановити реальне місцезнаходження комп’ютерного обладнання інтернет-путани та відшукати підозрювану у вимаганні особу.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter