Волинський бізнесмен вимагає терміново ввести смертну кару

23 Січня 2016
Волинський бізнесмен, власник деревообробної компанії «Цунамі» Володимир Вдовенко пропонує терміново вводити смертну кару для високих ешелонів влади і суддів в тому числі. Ще й за принципом «вибіркового правосуддя», «яке вони створили і ним користуються по сьогодні».Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Панове, коли в країні війна, то смертна кара для вас, злодіюки, потрібна, як хворому свіже повітря. Поки не наведем в країні лад, доти потрібна смертна кара. А вироки виконувати на місцях де гинула Небесна сотня, привселюдно, з дотриманням правосуддя розділу 7 Конституції України(вже зміненої)», – пише бізнесмен.

Він вважає, що тільки такі зміни і дії будуть дієвими для створення передумов для залучення в Україну «дешевого фінансування» та справжніх інвестицій.

«А наші пограбункові банки Бені, Сені, Петі і т.д. нехай самі користуються своїм грабунковим ресурсом. А заміна вивісок типу «Вища рада юстиції» на «Вищу раду правосуддя», це на дурачків, тому,що вони ще більше узурпують владу в руках президента», – додає Вдовенко.

Також в коментарі «Таблоїду Волині» він зазначив: «Хай влада бачить, до чого нарід довела, от тільки шкода, що прості люди Інтернетом не мають можливостів і навиків користуватись. А багатим держслужбовцям і крадіям депутатам мої думки не до вподоби».
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter