Українська модель розповіла про побиття та погрози від свого хлопця і показала побої. ФОТО

16 Березня 2024

Українська модель Аліна Агеєва зізналася, що її хлопець Богдан Лега, постійно її принижував та жорстоко бив. У стосунках з чоловіком жінка пробула кілька років.

Фото побоїв модель показала на своїй сторінці у Instagram, пише ТСН.

«В мене немає більше моральних та фізичних сил в цьому варитися. В одному пості не зібрати всього, що зробила ця «людина». Я дуже довго мовчала. Але протрезвівши та з наполяганням рідних я це публікую… Богдага Легу мають знати всі», – написала вона.

Дівчина також опублікувала фото із синцями, гематомами та подряпинами.
Богдан та Аліна розійшлися на початку січня 2024 року. За словами дівчини, останньою краплею стало те, що хлопець розбив її телефон та вчергове побив. «Причиною» стало те, що дівчині написав друг, а Богданові це не сподобалось. Після того, як Агеєва розповіла про аб'юзивні стосунки у соцмережі, Богдан почав погрожувати її матері. Також дівчина опублікувала записи, де Богдан попереджає жінку, що викладе контент інтимного характеру та звинуватить Аліну у порнобізнесі.

Богдан Лега також погрожував мамі Аліни, що вона більше ніде не зможе працювати, адже він має впливові зв'язки. За словами дівчини, чоловік також винен її мамі понад 4 тисячі доларів, адже вона допомогла йому купити дорогу автівку.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter