У Луцьку студент покусав поліцейського

02 Березня 2021

Фото ілюстративне

У Луцьку студент четвертого курсу покусав поліцейського, який намагався затримати його з великою кількістю наркотичних речовин – канабісом та амфетаміном.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, пише ІА «Волинські новини».

Суд встановив, що обвинувачений, який є студентом 4 курсу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», придбав через мобільний додаток для власного вживання 134 грами канабісу та 34,6 грама амфетаміну. Посилку з наркотиками він отримав 24 вересня минулого року у поштоматі №3369 ТОВ «Нова Пошта» на вулиці Шевченка, 13.

В цей же день в приміщенні супермаркету «Наш Край» троє поліцейських виявили обвинуваченого. У нього вимагали надати для огляду особисті речі, однак той не реагував на законні вимоги працівника поліції. Тож поліцейські вирішили затримати обвинуваченого для перевірки особистих речей та проведення невідкладних слідчих дій. До нього застосували фізичну силу та кайданки, однак обвинувачений вкусив одного з поліцейських за праву руку, намагаючись втекти.

У суді обвинувачений не заперечував своєї вини, тож йому призначили покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши на три роки умовного.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter