У Луцьку шахрай зухвало «видурює» гроші в дітей та літніх людей.ФОТО

19 Квітня 2019

У луцький спільнотах, в одному з популярних месенджерів, поширюють повідомлення про чоловіка, який вдирається в квартири та збирає гроші, нібито на лікування для онкохворих дітей.

Першою таке оголошення розмістила лучанка Антоніна, саме її син постраждав від рук чоловіка. «Таблоїду Волині» жінка розповіла, що її 10-річний син повертався з позашкільного гуртка додому. Чоловік прошмигнув до під’їзду за хлопчиком, потім так само в останню мить заскочив у ліфт. Коли школяр вийшов з ліфта, то невідомий вдав, що піднімається на інший поверх, проте заскочив до квартири, щойно хлопчик відкрив внутрішні двері.

За розповідями школяра, чоловік зухвало попрямував до гостьової, сів за стіл та почав розповідати, що він «з церкви» й збирає гроші для хворих дітей, показував блокнот з грошима.

«Мій син був шокований, не міг ні кричати, ні кликати на допомогу. В сина нещодавно був День народження. Він зберігав гроші в невеликому гаманці, який лежав у квартирі. Чоловік вихопив той гаманець та взяв звідти великі купюри. Забрав у мого сина 2400 гривень та 35 доларів», – розповіла Антоніна.

Жінка звернулася до поліції, зараз триває розслідування. Виявилося, цей чоловік вже не вперше забирав гроші у лучан, на його гачок потрапляли й літні люди. В день, коли «благодійник» завітав додому до Антоніни, він був одягнений у темну куртку та мав при собі коричневу сумку через плече. У чоловіка темне волосся та золотий зуб.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter