У Луцьку артисти-шахраї промишляють на корпоративах. ВІДЕО

16 Січня 2022

Керівник Волинського народного хору Олександр Стадник викрив самозванців, які використовують бренд відомого колективу та під його назвою заробляють на корпоративах.

Виступ шарлатанів Олександр Стандник побачив на власні очі. Відповідне відео та розповідь про прецедент він опублікував у фейсбуці.

«Вчора, чисто випадково (а може так долі треба було) я взнаю, що одну з організацій ввечері на корпоративі вітає Волинський народний хор. Так як у нас на цей день не було заплановано ніяких ні концертів, ні тим більше, корпоративів, то вирішив особисто познайомитись з новим Волинським хором.))
В ресторані "Старий полковник", де мала відбутись ця знаменна подія, вся адміністрація мені підтвердила, що дійсно всі чекають Волинський народний хор, але вони запізнюються, бо десь затримались. От я й вирішив за чашечкою кави все ж дочекатись цей відомий колектив і сповна насолодитись їхнім виступом...)))
Я прекрасно розумію, що назвись ти яким хочеш ім'ям, чи то "Свято", чи "Будні", чи якось інакше і запропонуй людям заплатити грощі за те, що ти їх привітаєш - ніхто й "ломаного гроша" не дасть. А от Волинський хор - це бренд, це відомо, це звучить. То чому б не скористатись. Стикаємось з цим досить часто, але вчора я вперше вирішив все ж вивести все і всіх, як то кажуть, "на чисту воду". І тут справа зовсім не в тому, що і як вони співають і грають, я не збираюсь робити якийсь професійний аналіз чи, тим паче, забороняти співати наш репертуар. Але всі мають знати, що дуже часто під маркою "Волинський народний хор" діють звичайні шахраї, або просто безсовісні люди», – йдеться у дописі.

Керівник зауважує, що подібні «гурти» не мають ніякого стосунку до Волинського народного хору. Також Олександр Стадник просить всіх, хто отримує пропозиції від імені вищезгаданого колективу, звертатися до нього особисто за номером 067 9112363, або до адміністратора – 050 2578909.

«Шахрайство і обдурювання людей має бути припинено, тому прошу всіх небайдужих зробити максимальний репост!», – пише керівник.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter