У Ківерцях знайшли військову броньовану машину: що про це каже мер. ФОТО, ВІДЕО

05 Вересня 2023

На території одного з комунальних підприємств у Ківерцях волинський активіст Сергій Рижков знайшов заховану бойову розвідувально-дозорну машину.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці, пише ІА Конкурент.

Він стверджує, що про цю «схованку» йому повідомили місцеві мешканці, які впевнені, що броньовик належить скандальному меру міста Олександру Ковальчуку.

«Люди сказали, старший чоловік. Каже:"Ну нема сил, знаю, що там є. Люди старші дуже на це реагують, бо розуміють можливості цієї машини. А особливо ті, хто служив. Тим більше кажуть, що машина в ідеальному стані: проведений повний капітальний ремонт. Це машина спецпризначення», – каже Сергій Рижков.Коли ж Сергій Рижков приїхав не територію комунального підприємства, де зберігається БРДМ, на місці був директор КП Мирослав Семенюк. У спілкуванні з активістом паном Сергієм директор КП стверджував, що про машину йому нічого не відомо.

«Він вийшов, дав коментарі. Сказав: «Давайте запит. Буде запит, будемо говорити», – розповідає Сергій.

Журналісти поїхали в міську раду міста Ківерці, аби дізнатись, чий це броньовик, чому він захований на території підприємства та як він там опинився.

У міській раді в розпал робочого дня нікого не застали. Спочатку працівниці приймальні стверджували, що навіть із заступників нікого немає на місці. Проте згодом до журналістів вийшов заступник міського голови Віктор Лисюк. Казав, що про броньовик нічого не знає і попросив приїхати директора комунального підприємства, де знайшли БРДМ.

Згодом все ж вдалось поговорити з мером міста Ківерці.

«Бронетранспортер законний. Він поставлений на облік, на прізвище Питель Сергій. І номерні знаки на ньому законні», – каже Олександр Ковальчук.

Мер міста запевняє, що броньовик не його. Разом з тим підтвердив, що броньовик перебуває на території громади вже понад рік.

Деталі – дивіться у сюжеті.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter