Успішно!

«Що з вами не так?»: сотні авто заполонили зелену зону Теремнівських ставків. ВІДЕО

На території Теремнівських ставків вдень 4 липня запаркувалися сотні автомобілів. Власники машин залишили транспорт прямо на зеленій зоні перед ставком. 

На території Теремнівських ставків вдень 4 липня запаркувалися сотні автомобілів. Власники машин залишили транспорт прямо на зеленій зоні перед ставком. 

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради у фейсбуці. 

«Сьогодні на лінію 15-80  почали масово надходити звернення, які були передані департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, щодо масового порушення правил дорожнього руху на прибережній зоні Теремнівського ставка. 
Диспетчером Центру безпеки міста Луцьк, було негайно направлено склад ГШР для належного реагування та притягнення власників транспортних засобів до адміністративної відповідальності згідно п. 15.10 «є» ПДР України та ч.1 ст. 122 КУпАП з санкцією накладення штрафу в сумі 340 грн., а з врахуванням пільгового періоду 170грн..  Загалом інспекторами з паркування було згенеровано понад 45 повідомлень на вказаній локації.
Шановні водії! Паркуючи своє авто на зеленій зоні, особливо в дощову погоду, ви не тільки порушуєте ПДР, але і руйнуєте сам трав’яний покрив, який хтось доглядає та косить, а для інших це місце відпочинку», – йдеться у дописі. 

Коментарі

Доповнення:

Чого не пишете що це урок кульльтури, який саме в такий спосіб проводять луцькі баптисти. Їм пішки ходити статус не дозволяє. І так вони щороку в Теремно роблять.

04 Липня 2021, 20:36

Додати новий коментар