«Шайка підмінила ланцюжок на менший»: лучани скаржаться на майстерню в центрі міста. ФОТО 

29 Листопада 2022

У місцевій фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» Сергей Дорошенко поскаржився на майстерню «Аладін», що знаходиться на проспекті Волі, 9.

У дописі він зазначив, що там відмовилися оформити замовлення, а сам ланцюжок замінили на менший:

«ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ.

На проспекті Волі 9 в м. Луцьку працює ломбард, як зазначено на вивісці "Мережа ломбардів Комод". Там же – ремонт ювелірних виробів "Аладін". Така згуртована шайка. Спочатку обдирають клієнтів умовами і кредитами, а потім ще й займаються шахрайством.

Звернувся відремонтувати ланцюжок. Працівниця ломбарду відмовилися оформляти замовлення і покликала майстра. Майстер також не оформив ніяких документів, запропонував почекати 10-15 хвилин. При отримані ланцюжка ця шайка підмінила ланцюжок на менший по розміру та вазі».
У коментарях Тетяна Максимчук розповідає про аналогічну ситуацію

«І в мене аналогічна ситуація. Здала золоту ланцюжок поремонтувати, забрала через декілька хв, заплатила гроші, поклала в кульочок (зіп-пакет) і не носила, поки не купила хрестик, бо попередній згубила, оскільки порвався ланцюжок. Купивши хрестик, носила зимою під одягом – не звернула уваги, що не мій, а підмінений до літа.

Літом звернула увагу, що довший ланцюжок з хрестиком і що не лежить так, як та старий лежав, перекручується. Подивившись на фото в телефоні, побачила підміну і ще не повірила, поки не поміряла довжину. Мій ланцюжок був 50 см, а цей – 55 см, але як занесла зважити в ювелірний магазин, то виявилось, що вага цього ланцюжка на 0,6 г менша! І ще довго не могла дійти до пам‘яті, що то не мій ланцюжок. Але що ж докажеш, як пройшло пів року і ніяких чеків не дають.

У мене був гарний ланцюжок львівського виробництва плетіння "бісмарк", а підміна може бути й турецьке золото, але теж подібне плетіння – зразу не відрізниш.Раніше постійно носила туди золото і срібло ремонтувати. Але там працював старший чоловік уже, мабуть, пенсіонер. А то – молодий чоловік. Виявляється, не одна я так попалась! Прочитавши пост, вирішила й собі написати. Люди пишіть, кого ще так обдурили! Можливо, хтось-таки їх посадить або накаже за їхні шахрайські системи. Додаю що ремонт був в грудні 2019 року, а виявила підміну тільки на початку літа, як відкрито з вирізами носила кофти, а лежав ланцюжок зо 2 місяці поки хрестик купила!», – обурюється жінка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter