Пообідали на 750 гривень і втекли – інцидент у луцькому барі

24 Лютого 2018

Останнім часом збільшилась кількість зухвалих клієнтів та резонансних втеч без оплати рахунків із закладів харчування Луцька.

Черговий випадок стався 23 лютого в барі «Хмельницький».

Як стало відомо «Таблоїду Волині», гості закладу відпочивали дві години, а потім, скориставшись порою обідньої перерви та великою кількістю відвідувачів, накивали п'ятами, не оплативши рахунок на 750 грн.

Обурливий пост, підкріплений фото та відео з камер спостереження, розмістили на сторінці бару у Фейсбук, сподіваючись знайти та покарати недобросовісних клієнтів.


«Ось ці дві недолюдини сьогодні навмисне покинули наш заклад не розрахувавшись. Важко сказати, що керує людьми які йдуть на такі вчинки. Є припущення, що це два ображених представника сексуальних меншин, які захотіли, щоб дівчина, яка їх обслуговувала, заплатила за їх рахунок. Але Господь все бачить і він їм суддя. Стид і сором за таких представників чоловічої статі. Можна мати хоч мінімум якоїсь людяності та сумління, щоб хоч чимось відрізнятись від приматів», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Коментарі

Анастасія

Добре, що на камерах можна роздивитись обличчя...може знайдуть любителів поїсти на-дурняка...Хєроїв треба знати в лице))

Наталя

Це вже не перший випадок по нашому місту!! Може це новий "квест"? Або наша молодь вже зовсім втратила стид та совість...?

Лучанка

У барі Пятниця відмовились на хлопця подавати заяву у поліцію і пробачили йому тих 500 грн. Тому ось така безкарність і попродужватиме нові подібні злочини.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter