Підробляли горілку відомих брендів: у Луцьку «накрили» підпільний алкоцех

14 Травня 2021

Податкова міліція у Луцьку припинила діяльність підпільного виробництва алкогольних напоїв.

Про це повідомили на сторінці ДФС на Волині, пише ІА «Конкурент».

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 199, 204 Кримінального кодексу України, встановлено, що житель міста Луцька здійснював виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок. Він обладнав підпільний алкоцех у приміщенні власного помешкання, де змішував, фільтрував та розливав «кустарним» способом фальсифікат у тару. Далі продукція проходила етапи «коркування» та оклеювання підробленими марками акцизного податку.

Одночасно правоохоронці влаштували огляд гаражного приміщення, де виявили місце зберігання сировини, зокрема рідини з характерним запахом спирту та фурнітури для розливу горілчаних виробів (картонні короби з написом «Пшенична» та тару типу «Bag in box»).

У ході проведення заходів податкова міліція вилучила понад 300 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 50 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та значну кількість марок акцизного податку з явними ознаками підробки.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter