Очільниця луцьких муніципалів стала фігуранткою скандалу

07 Жовтня 2017
Начальницю Департаменту муніципальної варти Юлію Сиротинську спіймали на кавуванні в робочий час. Як пише Volyntimes, кафе належить одному із провладних депутатів міської ради.

Також у інтернет-виданні йдеться: «трудова дисципліна явно не стосується чиновників Департаменту муніципальної варти. Його керівники можуть дозволити собі спокійно літати за кордон, обманюючи громаду, а можуть майже годину пити каву з підлеглими, коли все місто працює. І це попри постійні нарікання на малий штат для забезпечення ефективної роботи. Ось фотофакт такого кавування 5 жовтня 2017 р., що був зафіксований приблизно о 16 годині - в робочий час. Його надали нам учасники проекту "Headhunters".Такий стиль роботи ілюструє начальник відповідного департаменту Юлія Сиротинська. Якби ж то тільки кава. До неї є і додаток - відверте безкультур'я і хамсто посадової особи. Зрештою, можете пресвідчитися самі. Відео зняла активна лучанка Т. Дацишина, яка випадково опинилась поруч з цією компанією.Розмова з жінкою, яка годиться чиновниці в матері, вельми красномовна. І це попри всі голосно декларовані стандарти якості і культури, про які так люблять говорити луцькі керманичі.

Це вже не перший випадок такої демонстрації вільного графіку роботи Ю.Сиротинською. Вона частий гість цього закладу в робочий час. Зауважимо, що кафе належить депутату ЛМР від «УКРОПу» М.Рабану - людині з близького оточення радника міського голови І. Поліщука, сину скандально відомого екс-директора луцького заповідника, звільненого за службові зловживання. Можливо саме ця близькість і є причиною такого вільного поводження тут «клієнта-муніципалки»?»


0

Читати ще

Коментарі

луцьк

народ доки терпітимете чи

Свідок

Ця пані в робочий час встигає

підприємець

Я не знаю, Ігор Петрович

Зіна

Люди подуріли... ходити і

Лучанка

То дійсно подуріли. Мені теж

Баба з дідом

Останнє фото фієричне. ...:)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter