«Може, і щось для міста зробили б доброго»: Притула покепкував із мера Ковеля

29 Жовтня 2018

Популярний шоумен Сергій Притула відповів меру Ковеля Олегові Кіндеру, який розмістив на своїй Facebook-сторінці образливий допис.

У ньому Притулу обізвали «чмом смердючим», «х*лом» і «нулем без палички». Відповідь Притули з'вилася на його офіційній сторінці у соцмережі.

«Абсолютно реальний мер м. Ковель репостить істеричний допис якогось фаната Юлії Володимирівни, де я і «чмо смердюче», і «дешевий клоун», і «Ху*ло» і т.д. Я розумію, що пан Кіндер, як радник Юлії Тимошенко, мав якось показати, як він люто ненавидить тих, хто «наїжджає» на його рідну політсилу. Але тоді треба бути послідовним і не витирати пост зі своєї сторінки:))), скріни ж не горять, пане мер.

Якщо у пана мера Ковеля є так багато вільного часу, щоб постити про мене всяку фігню, а потім після «підсрачника» від субординаційно вищих колег по партії, оперативно витирати пост, то хотів би дещо попросити.

Пане Кіндер. Гумор-шоу «Вар'яти» щороку приїжджають з концертам до вашого чудового міста. Ну як, вашого... яким ви керуєте! І щоразу, виступаючи у ПК ім.Шевченка, ми дуже переживаємо за здоров'я наших глядачів, які роками дивляться наші виступи у залі, який не опалюється. Я страшенно радий вашій увазі до моєї персони, але може б і щось для людей, для міста зробили б доброго :)). Часу ж вдосталь. Я читав вашу сторінку, там за день більше постів, ніж у мене за тиждень:)))). Принагідно запрошую вас на наш наступний виступ у Ковелі. Приходьте, поспілкуємось, переконаєтесь, що я не «чмо смердюче». А я переконаюсь, що ви не місцевий «царьок», як про вас говорять, а мудрий міський голова», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter