«Моя робота – не аудит, звідки в них гроші»: Оля Полякова про виступ на пишному весіллі

17 Жовтня 2023

Відома співачка Оля Полякова прокоментувала виступ на скандальному весіллі у Львові, яке організували колишні прокурор та співробітниця ДБР.

Відповідь вона розмістила на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛЬВОВІ ЕКСПРОКУРОР ТА КОЛИШНЯ ПРАЦІВНИЦЯ ДБР ДВА ДНІ СВЯТКУВАЛИ ПИШНЕ ВЕСІЛЛЯ. ФОТО, ВІДЕО

«Невже хтось з вас серйозно думає, що я цікавлюся походженням доходів замовників своїх виступів? Невже хтось думає, що я взагалі знаю, хто вони? Що я цікавлюся їхніми посадами, професіями? Невже ви думаєте, що мені взагалі надають таку інформацію, окрім листа, на якому написані імена? Мені цікаво зробити свою роботу, а моя робота – точно не аудит і не розслідування, звідки в них гроші. На це є спеціальні органи, які мають це перевіряти», – пояснила виконавиця.

Полякова наголосила, що зробила висновки і ретельніше перевірятиме замовників, однак не збирається розслідувати, звідки в них доходи.

«Так, ми зробили висновки й будемо так само уважніше до своїх виступів в Україні, як і до виступів за кордоном. Я точно не займатимуся аудитом, це не моя справа. Я не можу стояти на вході на мій концерт з вимогою заповнити декларацію. Нехай цим займаються спеціально навчені люди, які отримують зарплати з податків. Якщо раптом вам буде здаватися, що хтось поганий заплатив мені за мою роботу, то ставтесь до цього, якби я була Робін Гудом – беру в поганих, віддаю хорошим», – додала Полякова.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter