Міська рада запросила на роботу відому порноактрису після скарги на криві дороги

12 Травня 2023

Відома порноакторка Джозефіна Джексон, чиє справжнє ім'я Юлія Сенюк, отримала пропозицію роботи від чернівецького чиновника, заступника начальника департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Григорія Прохоренка після того, як розкритикувала чернівецькі дороги.

Про це пише «Табло ID».

Своїми враженнями від відвідин Чернівців Джексон поділилася у сторіс, повідомляє «Молодий Буковинець».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКИЙ ФОТОГРАФ ВЛАШТУВАВ ПІКАНТНУ ЗЙОМКУ ЗІРЦІ BRAZZERS ДЖОЗЕФІН ДЖЕКСОН. ФОТО

«Я там була двічі, місто мені сподобалося, чимось нагадує Львів, особливо бруківка. І одна і та ж проблема, як у всіх тих містах, де збереглася бруківка – що дорога дуже крива і дуже важко їздити. Це такі основні мінуси, що прямо ріжуть око, і не тільки око, а все, що можна», – зізналася Джозефіна.


«Із великою цікавістю ознайомився з дописом пані Джозефіни», – відгукнувся Прохоренко, повідомивши, що в департаменті інфраструктури якраз є вакансія головного спеціаліста сектору поточного ремонту.


«Це гарна можливість себе реалізувати поза знімальними майданчиками, адже кар'єра акторки не вічна, як і криві дороги в Чернівцях», – застеріг він.

Чиновник запропонував Джозефіні писати йому в особисті, якщо посада її зацікавить.

«Усе в ваших руках, Григорій, щиро надіюсь, ви все-таки виправите недоліки. А перекладати свої обов'язки на порноактрису - це не дуже професійно», – зазначила Сенюк, побажавши Прохоренку удачі.

У мережі вже радять Джозефіні подумати про те, щоби висунути свою кандидатуру в мери Чернівців.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter