Машини, квартира й маєток головного податківця Волині

17 Грудня 2015
У Державній фіскальній службі України мають призначити начальника ДФС у Волинській області. Обов’язки начальника з жовтня виконує Олександр Юристовський. Він же і є головним претендентом на посаду.

Видання «Конкурент» провело розслідування щодо статків потенційного начальника ДФС області. Так, Олександр Юристовський переведений на роботу в Луцьку з неблизького Львова. Зараз податківець кожного дня їздить на роботу з міста Лева автомобілем марки «Фольксваген-пасат», відомості про який відсутні у його податковій декларації.

[caption]
Олександр Юристовський з переможницею конкурсу талантів до Великодня[/caption]

Декларація про доходи з підписом Юристовського була оприлюднена 15 жовтня цього року. У документі податківець зазначив тільки 2 автомобілі, марки «Шкода» та «Вольво», а ще – квартиру площею 62 м2.

«Фольксваген-пасат» зареєстровано на 74-річного Гнатюка Івана Федоровича, тестя Юристовського.

За інформацією джерел видання, чиновник має житло не вказане в декларації. Він проживає у квартирі в елітному будинку у Львові на вулиці Мишуги, площею 104,2 м2 з гаражем площею 17 м2. Орієнтовна ринкова вартість такої квартири – понад 100 тисяч доларів США.

Це житло оформлене на тещу Юристовського – Гнатюк Олену-Надію Мефодіївну, яка має іншу квартиру та проживає у Львові на цій же вулиці.

Крім вказаної квартири Юристовський має у власному користуванні поблизу Львова елітний маєток загальною площею 417,6 м2 розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський район, с. Бережани, вул. Шашкевича, 26а. Орієнтовна ринкова вартість такого будинку понад 500 тисяч доларів США. Цей будинок також зареєстровано на пенсіонера Івана Гнатюка.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter