Луцька продавчиня пояснила, чому не взяла копійки за хліб у дитини

31 Жовтня 2018

Лучанка Олена Шамайда у Facebook-групі «Теревені про Луцьк» повідомила, що в дному із хлібних кіосків Луцька її сину не продали хліб, бо він хотів розплатитися копійками.

Хлібний кіоск знаходиться на вулиці Конякіна. «Таблоїд Волині» поспілкувався із продавчинею, яка там працює.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ДИТИНІ НЕ ПРОДАЛИ ХЛІБ ЗА КОПІЙКИ

Жінку звуть Тамара. За її словами, хліб коштував 11 грн, хлопчик, якому на вигляд років 12, висипав їй купу копійок різними номіналами:

«Хлопчик хотів купити хліб, я йому запропонувала три булки на вибір. Він висипав мені гору копійок - одинички, двійки, десятки. Я попросила піти поміняти їх у супермаркет або банк. Я ж йому хліб запропонувала, але я ж не банк, то не моє зобов’язання розгрібати копійки. Чому я зобов’язана? У рамках розумного я можу взяти. Люди приходять з копійками, ми часом самі просимо, як не вистачає».

Каже, хлопчик не знав, яка сума там є.

«Він толком не знав сам, скільки там їх є. Тож спитай, чи Ви візьмете, скільки можете взяти копійками. Все в рамках розумного. Мама прибігла, каже, що це теж гроші. А якщо я продам черствий хліб – Ви купите? Це ж теж хліб», - сказала жінка.

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

5

Коментарі

Олена Шамайда

Продавчиня Тамара, Ви брехуха. Напевно не чекали, що цей випадок набере такого розголосу. Я теж не сподівалася. Написала, бо Ваше хамське відношення дуже образило.
1. Хлопчику 10 років. 2. Він чітко знав, що має купили буханку білого хліба та має 12 грн. 3. Копійки були номіналом 1грн, 2 грн, 3грн по 10 та 5 коп, решта по 50 та 25 коп.
Та зрештою все це неважливо. Ви хамка! Яка різниця скільки років покупцю та який номінал грошей, якщо він розраховуються повністю за покупку? У чому заключаються Ваші посадові обов'язки продавця? Почесати язиком з подругами? А чи має право постороння особа знаходитися на Вашому робочому місці? Там, де знаходять відкриті продукти харчування?

Сергій

Теж мені порівняння, свіжий хліб та черствий... Залізні гроші виходить не в кондиції? наступного разу, радив би прийти до неї з купюрою номіналом 500грн, нехай шукає здачу де хоче.

Лучанин

Бабам аби сваритися!

Оксана

Яка різниця яким номіналом гроші?? Якщо не влаштовує робота продавцем чи ж не в змозі нормально обслужити клієнта-звільняйтесь!

Ігор

Ніхто дрібні гроші не відміняв. Продавець зобовязаний прийняти такі кошти.

лучанка

Років 5 тому у тролейбусі я заплатила за проїзд 2-х пасажирів копійками - точну суму. Кондуктор (пенсійного віку) виказувала мені своє незадоволення такими емоціями і таким тоном, ніби я її "кревно зобидила", ще й кричала з другого кінця тролейбуса, що я не додала 10 копійок. Я мовчки додала, але, вийшовши на зупинці подивилась на № тролейбуса і з дому зателефонувала у депо. З тієї пори жодного разу її не зустрічала. Я не є злопакостна людина, але таке відношення мене вбиває. Не звикла, до крику, ще й такого зверхнього.

Небайдужа

Продавець однозначно не правий. Не має значення , з яким номіналом прийшли за покупкою. Хлопчик ж не прийшов до банку міняти гроші, а в торгівельну точку за покупкою.І про черствий хліб -це захисна реакція, так як кожен продукт харчування має свій термін придатності, так що черствий хліб немала би права навіть пропонувати.

Лучанка

А може це останні гроші в сім’ї? Може діти їсти хочуть? Продавчиня не подумала про це!

Чесний

Треба сходити в той кіоск і купити щось,але хай тільки спробує не додати хоч копійки

Я

В шоці!!

ЛУЧАНОЧКА

Я також неоднарозово купляла хліб в цій лавці .можу ствердити .що ТАМАРА неприємна людина.продає хліб чи булки якось неприємно .відпадає бажання в неі купувати. треба якось поміняти тон до покупця .

любов

повністю згідна з попереднім коментарем .Будьте взаємовічливі

Інна

Спеціально поміняю по 5 коп і схожу за хлібчиком))) Таких треба вчити!!!!

Петро

Ужас

Петро

До чого

Петро

Бальньная

Покупець

Треба перевірити санітарні норми в кіоску ,та однозначно поміняти продавця -хамству не місце серед людей

Віталій

Теж сьогодні заїзду щоб купити хліба! Треба поміняти трохи копійок)))

Тамара

А які то "копійки номіналом 2 грн, 3грн" ?

Мирослава

Навчіться уважно читати! Написано ж 3 гривні по 10 копійок

Алла

"Бедная" Тамара! Она сама уволится, когда к ней повалят с килограммами мелочи. Замучится считать! Так ей и надо!

ната

зробимо акцію тиждань не купувати тут хліб хай ій буде соромно за такий вчинок

Евгений Лисовский

Как то в конце 90х , я тогда был директором оптовой базы , женщина пришла и пыталась расплатиться деньгами номиналом в 1 грн - металлическими гривнами в банковской упаковке , кассир не взяла , а администраторша еще и нахамила - на следующий день администратора , типа моего зам директора пригласили в городское управление СБУ на беседу , ей обьяснили статью и срок в 10 лет особого режима...женщина оказалась женой начальника горуправления ...моя мадам зашла туда молодой - вышла старой шавкой и потом я привез ее с нагруженными пакетами за ее зарплату и извинениями. Это был урок ей на всю жизнь, не стали портить биографию. А зарплату выдали тогда металлическими гривнами , почему не знаю, да и вам не интересно это.

Юрій

Ну що сказати бидло

Олег

Да всё.. Это не еденичный случай в стране. Охерели барыги уже до предела. Хотят ток бумажные деньги..

Володимир

Вибачте, а як вам сподобаються отримати на здачу 10 гривень по копійці? А якщо більше? Зi ста гривень? Або з п'ятисот? Відразу обурюватися почнете? Вам цю дрібницю і повернуть, куди її ще дівати?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter