Луцький нардеп Лапін розповів, чому стріляв у нападників

09 Червня 2016
На народного депутата Ігоря Лапіна вранці 9 червня скоїли збройний напад у дворі будинку, де він проживає у Луцьку. Депутат переконаний: цей прикрий інцидент підтверджує його переконання про те, що кожна людина повинна мати зброю для захисту власного життя.

[caption]
Двір, в якому проживає депутат Лапін. Сусіди кажуть, що крадіжки тут - справа не нова[/caption]

«Мене відволікли, коли вийшов з автомобіля, викрали звідти барсетку. Я почав доганяти. Геть до кінця не догнав, викинули барсетку так, щоб все розсипалося. Я швиденько зібрав, повернувся назад до машини. Вони стрибнули в машину, почали втікати дворами. Справа в тому, що з тих трьох дворів виїзд тільки один, я той виїзд перекрив своїм автомобілем. Почали їхати по газону і стріляти по мені. Було два постріли. Вибачте, але коли по мені стріляють, я довго не думаю. Стріляв не по людях, на фоні стрільби був бетонний паркан, тому ніякої шкоди спричинити не міг. Стріляв по колесах і в нижню частину автомобіля, щоб його пошкодити. Вони по газонах і тротуарах втекли. По людях я не стріляв. А якщо по комусь із них і попав… ну, то – слава Україні!» – прокоментував вранішню пригоду Ігор Лапін.

«Це були хлопці грузинської національності. Один із них – метр дев’яносто зростом. Хлопці були старші, ніякі не «малолєткі». Орієнтовно було три чоловіки. Те, що грузини – то точно. Той, хто відволікав, говорив російською з виразним акцентом», – розповів про зловмисників нардеп.

[caption]
Із трьох дворів цього району - єдиний виїзд. Це і допомогло Лапіну на якийсь час затримати зловмисників[/caption]

На запитання, чи не вбачає у нападі політичних мотивів, замаскованих під пограбування, депутат категорично заперечив.

«Мені не треба тупа реклама. Я – людина військова. Мені не треба кидати гранату під автомобіль і з цього робити собі піар. Я засмучений найбільше іншим моментом. Від моменту коли свідок додзвонився на «102», до моменту, поки кол-центр передав інформацію в міліцію, пройшло більше години. Про який план-перехоплення можна говорити? Робота кол-центру – незадовільна, і на це треба звертати увагу. Другий момент: мирне населення повинне мати зброю, бо злочинець зброю завжди знайде. Добре, що в мене була зброя. До слова, табельна, нагородна, пістолет 9 міліметрів. Я ще раз переконався в правоті своєї позиції: кожна людина повинна мати право на зброю. Оце – головна політика в цій ситуації», – зазначив Ігор Лапін.

[caption]
У цьому місці відбулась перестрілка[/caption]

Сусіди депутата розповідають, що крадіжки і грабіж у їхньому будинку – справа не нова. Лише за цей рік було скоєно три пограбування і, очевидно, за наводкою: «Знали, куди залазити», – переконують місцеві. Щоправда, усі ці злочини були розкриті. Люди кажуть, що у зв’язку з такою ситуацією, звикли звертати увагу на підозрілих незнайомців, тому легко давали «наводку» слідчим.


* * *
Використання цього матеріалу (тексту, фото та відео) без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter