Лучанина, який роздає «безкоштовні обійми», вигнала охорона ЦУМу

05 Травня 2017
Багато лучан уже знають про Андрія Красоткіна – чоловіка, який з табличкою «Обійми тут» пропонує подарувати трохи тепла усім, хто проходить центром міста. Нещодавно ентузіаст, який прагне робити людей щасливішими та подарувати трохи тепла, потрапив у неприємну ситуацію: охоронці ЦУМа не дозволили йому перечекати негоду у приміщенні торгівельного центру.

Про це сам потерпілий написав на сторінці «Я люблю Луцьк» у ВК.

«Вчора, 4 травня, близько 20:30, «охорона універмагу, застосовуючи фізичний вплив при значній кількості свідків, «виносила» мене зі сходів універмагу на дощ, аргументуючи, що це приватна територія, а я (з табличкою «обійми тут») привертаю до себе багато уваги», – йдеться у дописі Андрія Красоткіна.Чоловік уже розповідав журналістам Район.Луцьк, що проведення подібних акцій за кордоном та в інших українських містах надихнуло його організувати «Free hugs» у рідному місті. Проте зізнається, що обіймаються лучани неохоче.

«Для Луцька це дивно. У нас народ не так все сприймає. З самого початку мене запитали, чи я не гей. Старші люди взагалі дуже сором’язливі і не хочуть обійматися. Хоча їм обійми потрібні більше за всіх», – розповів чоловік.0

Читати ще

Коментарі

Що

значить "універмаг - приватна

Лучанка

Спасибі Палиці "за єто". В

оля

а йому що нема кому обняти?

Думка

Ну не хочуть лучани

Лучанин

Направду, якби я був свідком

АНЛРІЙ

КРАЩЕ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТЕ ЩО

Анонім

точно нема, він дивний

Анонім

Тактильний контакт.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter