Лучани підтримують флешмоб дизлайків ФІФА

10 Липня 2018

Гравцю національної збірної Хорватії Домагою Віді за відео з гаслом «Слава Україні» винесли попередження від ФІФА. Українців така реакція обурила, тому користувачі Фейсбук почали масово долучатися до флешмобу та ставити низький рейтинг і писати негативні відгуки офіційній спільноті федерації.

Віда записав відеозвернення після перемоги над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонату світу — на відео футболіст вигукує «Слава Україні», а його колега каже «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!» (обидва футболісти раніше грали за київське «Динамо), повідомляє Hromagske.

У ФІФА розцінили такі заяви як політичні та заявили про неприпустимість цього в межах Чемпіонату світу з футболу. Україна обурилася таким рішенням федерації. Відтак українці вирішили знизити рейтинг ФІФА хоча б у соцмережі та почали масово ставити найнижчі оцінки сторінці ФІФА у Facebook.

Флешмоб розпочався 9 липня, і станом на 7 ранку 10 липня на сторінці федерації 147 тисяч поміток з найнижчою оцінкою в 1 бал з 5 максимальних. Зазначимо, що за 7 годин на сторінці з'явилося 20 тисяч нових найнижчих оцінок.

У коментарях українці пишуть «Glory to Ukraine!», «Slava Ukraini!», «Glory to Croatia!» як підтримку висловленим гаслам хорватських футболістів.

Українці почали порівнювати це з часами, коли збирався Майдан. Люди у соцмережах пишуть: «Хто готовий прийти опівночі на сторінку ФІФА? Беріть каву, чай, ковдри».

Або ж: «Схоже, українці встановили перші намети на сторінці ФІФА».

До флешмобу масово долучаються й волиняни.

Після матчу чвертьфіналу, у якому Хорватія перемогла з рахунком 4:3, колишні футболісти київського «Динамо» хорвати Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда записали відео. На ньому Віда вигукує «Слава Україні!», а Вукоєвич каже: «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!».

Проте ФІФА винесла попередження Віді «за неспортивну поведінку», а хорватська федерація виключила зі своєї делегації колишнього гравця «Динамо» Огнєна Вукоєвича.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter