Команда волинського співака заплатила польському артисту, аби той видалив свій трек

28 Січня 2024

Напередодні музичний блогер Ваня Рассел знайшов схожість композиції LaLaLa співака YAKTAK для Нацвідбору на «Євробачення-2024» з треком Varto співачки Many. Згодом останній зник з мережі. Тепер же, за інформацією блогера, іноземний артист також видалив свою композицію зі схожим семплом за запитом команди YAKTAK.

Про це Ваня Рассел розповів у своєму розслідуванні, пише «Новини Live».

Завдяки додатку розпізнавання мелодії Shazam Рассел з’ясував, що схожий семпл з композицією LaLaLa є в треку Ten Zly польського артиста Winiarz. Блогер написав йому в месенджері, аби дізнатися, чому молодий закордонний співак видалив свою композицію, яку також нещодавно презентував.

З’ясувалось, що з поляком зв’язались представники команди YAKTAK та попросили видалити трек. Втім, зазначили, що той зможе повернути його на музичні платформі в травні. Тобто після того, як закінчиться «Євробачення» у шведському Мальме.

Також менеджмент запропонував Winiarz підтримку в просуванні його наступних треків як YAKTAK, так і KALUSH. Хлопець погодився і повідомив Расселу – за видалення пісні отримав 100 євро.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter