«Кажуть, що за таке треба заплатити 15 тисяч гривень», – луцький івент-організатор про хабарі за порушення карантинних вимог

02 Січня 2021

Керівник івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency» Євген Тихонов заявляє, що поліція перевіряє наповненість залів під час концертів, а якщо виявляє порушення – вимагає хабарі.

Як повідомляє «Волинь#infa», про це організатор розповів у ефірі програми Позиція. Каже, що не раз чув про подібні випадки, навіть називає суми, які потрібно заплатити, аби в поліції не було претензій, орієнтовно 15 тисяч гривень.

«Зараз це робить поліція. Особисто ми не давали, але чули, що таке робиться в нашій країні. Приїжджає поліція, питає скільки відсотків залу. Їм відповідають, що 85% (дозволено 50%, – авт.) , а хлопці кажуть, що за таке треба заплатити 15 тисяч гривень. А такого немає бути», – каже Євген Тихонов.

Додає, що якщо все-таки було порушення, то готовий офіційно платити штрафи.

Організатори концертів зацікавлені, аби вони відбувалися, тому за свій рахунок закуповують маски, антисептики та інші засоби захисту. Готові розповідати про подібні випадки. Аби такого більш не траплялося.

Крім того, Євген Тихонов каже, що потрібно створити незалежну структуру, яка б перевіряла дотримання карантинних обмежень.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter