Іво Бобул розкритикував «Бумбокс»

05 Липня 2016
Один із гуру вітчизняного шоу-бізнесу Іво Бобул розкритикував сучасні українські гурти за «незрозумілу» музику. «На горіхи» отримав і гурт «Бумбокс», учасниками якого є лучани Андрій «Муха» Самойло та Валентин «Валік» Матіюк.

В гостях у хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі Zik Іво Бобул розповів, що не розуміє, навіщо створювати багато музичних «манер», якщо у нас є Святослав Вакарчук:

– Є така тенденція – ламати українську мову. Це комусь треба, чи це спеціально? Я почув «Бумбокс» – незрозуміло... Двоє чи «Один в каное» там є. Ще там якась група з’явилася, такі вони в високих капелюха, шапках таких... «Драха, драха» чи «Даха Браха»... Розумієте, коли вони кажуть, що ми багато на зарубіжжя їздимо, це незрозуміло. Може, глядачі приходять дивитися як на стьоб таку музику?..., – резюмував артист.

Критика метра української музики відразу викликала шквал емоцій. Більшість глядачів та користувачів соцмереж порівняли його із Юрієм Лозою, який свого часу в інтерв’ю розповідав, що є чи не найвидатнішим співаком усіх часів.
.

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

шо?)

Віталій

Згідний з Іво Бобулем

Марія

Геть не погоджуюся. Бумбокс і

Что?

Іво Бобул - просто легенда

Нєту слов

https://www.youtube.com/watch

ну

Ну так. Людина, яка вживає

CАША

Бумбокс - дурня подібна до

Сергій

В Бумбокса є впізнаваність,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter