«Іди на**й, чорт», – Тарас Тополя лучанину, який знову вирішив «поскандалити» з «Антитілами»

19 Червня 2022

Скандальний лучанин Сергій Лапковський, який три роки тому прославився завдяки абсурдному позову на гурт «Антитіла», вирішив продовжити конфлікт з музикантами.

Про це фронтмен колективу Тарас Тополя написав у фейсбуці.

«Пам‘ятаєте як Лапковський С.О подав на Антитіла в суд за те, що ми використовуємо ноти, тональність і темп в наших піснях?

Так, не дивуйтеся, цей громадянин «запатентував» НОТИ, МУЗИЧНІ ТОНАЛЬНОСТІ й ТЕМП (так, це якимось дивним чином було можливо зробити в нашій прекрасній країні, зауважу, «запатентував» лише в Україні).

Привіт Кудіну й «Укрпатенту»!

Ми до вас ще доберемося, мерзотники.

Так от, цей Лапковський заборонив музикантам створювати пісні в певних тональностях і певному темпі.

Він хотів з нас один мільйон гривень за те, що ми створюємо і співаємо власні пісні нібито порушуючи його «патент».

Три роки тому ми відбили його атаки.

Але тепер почалося знову.

Поки ми на передовій, цей громадянин знову подав на нас у суд.

Йому допомагають судді з Волині. Привіт ще один, я все пам‘ятаю.

Зараз перебуваючи невідомо де, не маючи змоги бути фізично присутнім на засіданні, Лапковський просить суд про нове засідання по відео зв’язку.

І викликає нас також у суд.

Я хочу перепросити Вельмишановний суд, а саме суддю подільського суду м.Києва Захарчук Світлану Степанівну за нашу відсутність на майбутньому судовому засіданні. Ми маємо певні, якби так сказати правильно, вагомі причини не брати участь у цьому треші.

Читайте що пише Лапковський С.О. у зверненні до суду:

«В провадженні Подільського районного суду міста Києва перебуває цивільна справа No 758/5570/20 за позовом Лапковського С.О. до Тополі Т.В., Сиволапа М.В., Вусика С.О., ТОВ «Антитіла» про захист патентного права та виплату компенсації.

Підготовче судове засідання у справі призначене на 11:00 20.07.2022 р.

В дане судове засідання у справі я не зможу прибути у зв’язку з моєю територіальною віддаленістю від місця знаходження суду, де відбуватиметься засідання.

Я зацікавлений в тому, щоб судове засідання відбулося, у зв'язку з чим прошу Суд забезпечити можливість моєї присутності у вищевказаному судовому засіданні шляхом проведення відео-конференції.

Можу прийняти участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції з використанням власного технічного засобу через сайт vkz.court.gov.ua з використанням ключа ЕЦП.

З вимогами Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку та відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах ознайомлений.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України –

ПРОШУ СУД:

1. Забезпечити проведення судового засідання у справі No758/5570/20, що призначене на 11:00 20.07.2022р., в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через сайт vkz.court.gov.ua з використанням ключа ЕЦП.»

Якщо до війни я ще якось намагався коректно коментувати цей треш, то зараз я просто кажу громадянину України Лапковському: іди н@хй, чорт», – пише Тарас Тополя.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter