Успішно!

Ексдиректора Крупівського НРЦ звинувачують у булінгу незрячого педагога

Один з педагогів звинуватив ексдиректора Олега Дацюка у булінгу, але колишній очільник заперечив цей факт.

У Крупівському навчально-реабілітаційному центрі – новий конфлікт. Один з педагогів звинуватив ексдиректора Олега Дацюка у булінгу, але колишній очільник заперечив цей факт.

Про тиск та булінг заявив Віталій Ткачук, який викладає у цьому закладі, передає ІА Конкурент.

«Власне, в середу, під час великої переви заходить (Олег Дацюк, - ред.) до учительської і відразу до мене зі словами, що мовляв я коли повернусь, то тобі залишу дві години історії. Я йому відповів, що у вас нічого не забирав, на що він повторив, що залишить, коли повернеться на роботу, дві години історії. Іншими словами, що він докладе зусиль і зробить все можливе, аби я не працював в закладі. Я це розцінюю як тиск і булінг, помсту за те, що я не прийшов на мітинг на його підтримку», – зазначив незрячий педагог Віталій Ткачук.

Він впевнений: якщо Дацюк повернеться на роботу, то буде і надалі робити колотнечу в колективі.

«Пригадую він завжди на педрадах казав так, що я за крісло за посаду не тримаюсь, що я знайду роботу будь-де, а ви, маючи на увазі нас, працівників, без нього працювати ну ніяк не зможемо. А зараз виходить, що він за посаду тримається та ще двома руками і ногами. Знаєте, наші герої України воюють з росією, а Олег Дацюк воює з незрячим вчителем.

P.S. я це пишу не задля того, що боюсь, що він в мене забере години, вразі коли виграє суд, мені правда не залежить на цьому, а пишу тому, що вважаю, що якщо пан Дацюк повернеться на роботу буде і надалі робити колотнечу в колективі і налаштовувати, зіштовхувати лобами людей один з одним.

PP.S. Розумію, що зараз посипиться хейт на мене після цього допису, мовляв, який хороший Олег Дацюк, а я йому і в підметки не годжусь, але як на мене треба завжди залишатись Людиною в незалежності від того, яку посаду обіймаєш і незалежно від того, який статус у житті…» – йдеться у повідомленні.

У коментарі журналістам колишній директор Крупівського навчально-реабілітаційного центру Олег Дацюк заперечив факт булінгу.

«Вийшла розмова між нами. Кажу, що "Віталік, я маю бажання повернутись вчителем назад і зараз ці питання розглядаються. То якщо я повернусь назад, бо ти так само вчитель історії, як і я... Але я прийнятий на повну ставку, а в тебе, кажу, неповне тижневе навантаження. Якщо я повернуся, то виходить так, що в тебе не буде тої кількості годин". От і все. Отака у нас розмова. 

Ніхто ні в кого нічого не забирав. Після розмови я розвернувся і пішов. Я ж маю якусь витримку, толерантність. Все нормально», – відповів ексдиректор Олег Дацюк

Додати новий коментар