Депутати-безхатченки: у кого з луцьких обранців немає житла

29 Вересня 2015
Не таке вже солодке й безхмарне життя в обранців луцької громади, як виявилося після аналізу декларацій про майновий стан і доходи, які сумлінно надали наші депутати. Після опрацювання громадським рухом «ЧЕСНО» 38-ми декларацій (інших 12 депутатів таких документів не представили), з’ясувалося, що дев’ятеро народних обранців Луцької міськради – безхатченки. Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Не мають власного житла, за документами, луцькі депутати Наталія Бунда, Андрій Козюра, Андрій Разумовский, Степан Цимбалюк, Руслан Ніколайчук,Віктор Ящук, Тетяна Дементьєва, Ігор Поліщук та Антон Сосновський.

Одкровенням для активістів стала присутність у цьому переліку Андрія Разумовського – власника будівельної компанії.

За словами координатора руху на Волині Марії Доманської, вони змогли отримати декларації депутатів за допомогою запитів до Луцької міської ради.

Також на основі декларацій виявилося, що серед тих 38-ми депутатів, які надали декларації, найбагатша – представниця Європейської партії Олена Голєва. Вона володіє майном майже на 24 мільйони гривень, нерухомістю в понад 8 тисяч квадратних метрів та 8,7 гектарів землі.

Окрім того, Руслан Ніколайчук та Антон Сосновський за минулий рік не заробили жодної копійки, згідно з декларацією.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter