Черв’як у цукерці: як вирішили конфлікт з магазином солодощів.ФОТО

10 Серпня 2018

У спільноті «Луцьк» у Фейсбук користувачка Роксолана Карпович написала пост про свою неприємну покупку. Дівчина придбала цукерки «Lion» від відомого українського виробника. Придбала солодощі в магазині «Країна солодощів» на вулиці Лесі Українки. Коли розпакувала цукерку, то побачила живого черв’яка.


«Сьогодні зранку купила в Країні Солодощів по вул. Лесі Українки батончики Lion всередині з черв'ячком. Мене вже не дивує нічого. Ось, що ми їмо і що продають людям. Це скільки часу вони повинні були там лежати, щоб аж завелись черв'яки. Це я - доросла людина, а дитина маленька буде їсти і навіть не зрозуміє,що це, і зїсть разом з черв'ячком. Гроші за цукерки мені віддали і вибачились. Але я не перша і не остання я - впевнена. Ніхто від цього не застрахований . Будьте пильні», – написала Роксолана Карпович.


Аби дізнатися деталі прикрого інциденту, «Таблоїд Волині» зателефонував у «Країну солодощів». З журналістами розмовляла Любов Анатоліївна – операційний директор. Про ситуацію від наших журналістів вона почула вперше.

«Ці цукерки ніколи в нас залежуються. «Світоч» - дуже популярний та відповідальний постачальник, ніколи раніше проблем з ним не було. На продукцію виробника замовлення в магазині робимо двічі на тиждень. До того ж цукерки запаковані, якщо термін придатності в нормі, а в солодощах таке, то треба звернутися до постачальника. В ситуації будемо розбиратися», - пояснила Любов Анатоліївна.

У дівчини, котра придбала солодощіі ми запитали про чек на покупку. Вона відповіла, що їх в магазині не видають. Це заперечила операційна директорка. Вона розповіла, що чеки видають покупцям лише на вимогу, попередження про це нібито є біля кожної каси.

Перевірити термін придатності цукерок теж не вдалося, адже Роксолана Карпович віднесла їх назад до магазину, попередньо не перевіривши дату виробництва. Про це дівчина написала у коментарі журналістам в соцмережі.


Підприємство «Країна солодощів» підозрює, що це не просто прикрість.

«У Луцьку багато магазинів із солодощами. Відповідно, є конкуренція, тому популярним є робити шкоду. До того ж, коли дівчина принесла цукерки в магазин, Наталя, старший продавець, розпакувала та перевірила кожну з них. Черв’як був тільки в тій, яку дівчина принесла розпаковану, всі інші цукерки в її пакеті були цілі та без черв’яків», - розказала Любов Анатоліївна.

У магазині в клієнтки попросили вибачення та повернули гроші, хоч дівчина й не брала чек. Також повідомлять про ситуацію і постачальника.

***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter