Alina Pash пояснила, чому виступатиме на фестивалі, серед учасників якого є росіяни

10 Серпня 2022

Українська виконавиця Alina Pash заявила, що не відмовиться від виступу на фестивалі, в якому беруть участь російські артистки. Співачка пояснила свою позицію, пише ТСН.

Аліна Паш виступатиме на фестивалі Sziget, який відбувається в Угорщині 10-15 серпня.

Утім, на заході також будуть присутні й російські артисти. Навіть попри це, Аліна все ж вирішила виступати. Знаменитість пояснила, що спочатку думала відмовитися. Та згодом зважила всі "за" та "проти". По-перше, знаменитість взяла до уваги, що інші українські артисти, які теж заявлені у лайнапі, погодилися на виступ. По-друге, це великий фестиваль, тож, на думку виконавиці, цей майданчик має мати противагу росіянам.

"Я серйозно міркувала над варіантом, аби відмовитися від участі. Проте для виваженого рішення ми з командою ще й оцінили альтернативні втрати України від відсутності на сцені такого великого фестивалю українського голосу. Тоді цей майданчик не буде мати противаги росіянам", - зазначила Паш.

Виконавиця також додала, що запрошені українські артисти вимагали від організаторів фестивалю скасувати виступи росіян. Sziget пішов на зустріч українцям, але в іншій формі. Росіяни залишилися в лайнапі.

"Так, це цинічного з їхнього боку підтримувати Україну і легалізовувати росіян одночасно. І можна були би здійснити скандал публічно, проте це б мало ризик скасувати "здобутки дипломатії" і щонайгірше – лишити на фестивалі лише голос росіян. Це дуже непростий і болісний компроміс. Проте ми переконані, що своєю "правильною" присутністю ми допоможемо Україні на міжнародній арені набагато більше, аніж демонстративним демаршем", - додала Аліна.

До слова, зірка зазначила, що нині разом з іншими українськими артистами готує ініціативу, аби вирішити проблему присутності росіян у лайнапах міжнародних музичних фестивалів. Та про це вона розповість згодом.

Поки ж Аліна обіцяє, що зробить усе можливе на Sziget, аби російським артистам було соромно за те, що їхня країна розв'язала жахливу війну в Україні.

"На Sziget я готую особливе шоу. Зроблю все можливе, аби ці артисти могли відчути сором за те, що вони є частиною суспільства, котре веде війну проти України та проти вільного світу", - наголосила співачка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter