140 гривень за аркуш паперу: на Волині вигадали нову схему шахрайства

19 Липня 2020

У Шацькому районі виявили непоодинокі випадки нового виду шахрайських дій – за майже 140 гривень можна купити звичайний аркуш білого паперу.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Шацького відділення поліції.

«17.07.2020 до Шацького відділення поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя Шацького району про те, що невідома особа на його ім’я у поштове відділення надіслала цінний лист, отримавши який, після сплати його вартості в сумі 139 грн., виявив чистий лист паперу. В ході виїзду слідчо-оперативної групи було встановлено, що невстановлена особа (відправник) надіслала на ім’я заявника (отримувача) лист з чистим аркушем паперу, оцінивши його загальну вартість у 139,43 грн. Абонент, номер телефону якого вказано в реквізитах відправника, не відповідає. За вказаним фактом проводиться подальша перевірка.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, які діють на території України та Волинської області зокрема, збільшились обсяги здійснення покупок товарів через мережу Інтернет. Тому звертаємо увагу громадян бути пильними та в разі володіння інформацією про надходження на Ваше ім’я або адресу листа, бандеролі чи посилки від невідомої особи, в обов’язковому порядку перевіряти усю наявну інформацію про відправника, а також ні в якому разі не здійснювати оплату товару без попереднього його огляду та перевірки відповідності замовлення. Ваше фінансове благополуччя у Ваших руках!», – йдеться у дописі.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter