З дружиною відомого співака з Волині стався конфуз просто на сцені шоу «Голос країни». ВІДЕО

09 Жовтня 2023

На сцені «Голосу країни-13» виступили Олександра Вдовиченко, Михайло Панчишин та Катерина Дигало, які виконали хіт італійського гурту Måneskin - I Wanna Be Your Slave.

Та, як виявилося, на сцені не все пішло за планом, пише ТСН.

У дружини відомого волинського співака DOVI – Олександри – злетів навушник. Вокалістка не розгубилася і доспівала трек до кінця. Вокалістка професійно викрутилася із ситуації, проте цей конфуз помітила лише тренерка Юлія Саніна.

«Це крутяк! Це сила, це енергія, про яку говорив Артем і на яку ми всі так чекали. Дуже класно виступили. Мені дуже Олександра сподобалася своїм професіоналізмом. У неї злетів навушник, злетів монітор вушний, вона виконала до кінця пісню, ніби нічого не сталося. Я це дуже сильно поважаю. Це було професійно!» – прокоментувала Саніна.

Майже всі тренери та зіркова наставниця KOLA радили Артему Пивоварову залишили на проєкті саме Олександру. Сам тренер зробив свій вибір на користь іншого учасника:

«Олександро, ти неймовірна! Ти збереш стадіон, я вірю в це. Катерино, ти неймовірна особистість. Ти ні на кого не схожа. Я вірю в тебе. Михайло, друже, ти є уособленням нашої незламної України, наших воїнів, нашого героїзму. Я пишаюся, що я познайомився з тобою. Для мене цей вибір дуже складний. Я маю дати шанс людині, яка сказала слова, які викарбувалися у моїй пам'яті: "Я тут не для того, щоб розповідати про себе, я тут для того, щоб розповідати про наших воїнів».


Далі участь у проєкті продовжує саме Михайло Панчишин.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter