Успішно!

Випуски якого шоу не пропускає бабуся MONATIKA

Тренер дитячого вокального проекту MONATIK під час зйомок останнього епізоду «сліпих прослуховувань» зізнався, що його бабуся обожнює «Голос.Діти-3», не пропускає жодного випуску і вболіває за всіх учасників.
 
«Лариса Петрівна, спасибі велике тобі, що колись повірила в мене. Завдяки тобі я сьогодні став артистом», - подякував MONATIK своїй бабусі, інформує прес-служба 1+1.
 
Почувши історію однієї з учасниць, 13-річної Софії Лис з Полтави, тренери також згадали, які комплекси їм довелося подолати в дитинстві. Справа в тому, що через зайву вагу Софія в минулому не могла знайти друзів у школі. Дівчинка навіть голодувала, через що її проблеми тільки посилилися. Але зараз Софія зрозуміла, що зовнішність - це не головне.
 
Тіна Кароль і MONATIK, щоб підтримати учасницю, згадали, що в юності боролися з такими ж комплексами і проблемами. До того, як вони досягли слави і стали знаменитими артистами, тренери теж страждали від зайвої ваги.
 
«Моє бажання бути на сцені і співати змінило мене. Точно так само і Ви можете змінити світ своєю вірою в кожну людину», - розповіла Тіна Кароль.
 
«Пам'ятаю, як я перший раз прийшов на брейк-данс, і там всі здивувалися, як такий хлопчик збирається танцювати», - згадує MONATIK.