«VolWest Group» відсвяткувала новорічну «International Рarty» з гуртом «ВВ»

06 Січня 2017
В костюмах і аксесуарах французів, мексиканців, румун, індусів, японців, американців, британців та багатьох інших національностей зібралися у переддень Нового 2017 року працівники інвестиційної компанії «VolWest Group» на новорічну корпоративну вечірку.

Понад 180 гостей вечора взяли участь в «International Рarty», яка символізувала собою зростання і вихід бізнесів компанії на міжнародний ринок, а також глобалізаційні процеси у світі.

За багаторічною традицією, в офіційній частині вечора відбулось нагородження кращих працівників та проектів інвестиційних бізнесів компанії.

Цього року, головну нагороду «VolWest Star 2016» отримав незалежний член Ради директорів директор« VolWest Group» Вадим Супрунюк.

Почесні золоті зірочки «Star Manager 2016» здобули: директор юридичного департаменту компанії Сергій Супрунюк; керівник департаменту товарного обігу і контролю мережі супермаркетів «Наш Край» Сергій Філіпчук; технічний директор КРЦ «Адреналін Сіті» Сергій Будник; заступник директора з навчальної частини ВФ КА ШАГ Олена Римчук; заступник директора рекламно-виробничої студії «Арт-Хаус» Роман Рублюк; головний менеджер зі збуту компанії «Техномодуль Ультра» Марія Жук; керівник з розвитку ВТМ мережі супермаркетів «Наш Край» Ігор Гульцев.

У номінації «Star Innovation Project 2016» бронзовим призером став проект «GetCompliant», впроваджений у мережі «Наш Край». Керівник проекту – операційний директор мережі «Наш Край» Тамара Зайковська.

Почесне друге місце за проект впровадження лазерних технологій у виробництві посів директор рекламно-виробничої студії «Арт-Хаус» Андрій Чаптиков.

Перше місце виборов проект впровадження HACCP у мережі «Наш Край» та його керівник Василь Філіпчук.

Почесною відзнакою «Startup року» нагороджений Володимир Платонов, менеджер ЗЕД розподільчого центру мережі «Наш Край».

Переможцями у номінації «Star Social Project» цьогоріч стали одразу два проекти. Зокрема, у номінації «Шлях до успіху» відзначений КСВ-проект «Живи відповідально» та його керівник, заступник Генерального директора «VolWest Group» з корпоративної соціальної відповідальності Віктрія Матвіюк. У номінації «Крок до зірок» перемогу здобув проект Галереї «Арт-кафедра» – «Крок на шляху мистецтва», який сприяє розвитку молодих творчих талантів на чолі з керівником, керуючим партнером галереї Лесею Корсак.

Приємним продовженням вечора стали виступи вправного фокусника Андрія Чебанюка, танцювальних гуртів, виступ від гурту «Такалаба», феєричне led-шоу, гарячий стриптиз і фаєр-шоу. Справжнім новорічним сюрпризом став виступ рок-зірки Олега Скрипки та гурту «Воплі Відоплясова».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter