Волинська танцівниця у сексуальній спідній білизні не спокусила пожежників. ВІДЕО

24 Жовтня 2018

У новому випуску революційного проекту «Модель XL» волинська танцівниця Катерина Ващук навчалася мистецтву зваблення.

Протягом тижня випробувань Катерині та іншим дівчатам потрібно було привернути увагу своїх партнерів по знімальному майданчику трьома різними способами: спершу - лише поглядом, не торкаючись чоловіка, під час наступного конкурсу - поцілунком і наприкінці - палким дефіле у спідній білизні.

КРАСУНЯ ДНЯ: МОДЕЛЬ XL КАТЕРИНА

Так, під час одного із конкурсних днів компанію пишним красуням склав популярний ведучий ранкової програми «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв, який зіграв роль шпигуна, а дівчата - фатальних красунь.Учасницям треба було звабити ведучого лише поглядом та своєю енергетикою, як у популярному фільмі про агента 007.

Ще одне випробування змусило дівчат забути про свої комплекси, адже цього разу їм довелося під час зйомок рекламного ролику губної помади поцілувати незнайомця. Андре Тан, який був присутній на випробуванні та допомагав дівчатам комфортніше почуватися в новій для себе ролі, був розлючений через результат їхньої роботи, адже деякі з красунь відмовилися виконувати умови конкурсу.

Зокрема, волинянка не хотіла поцілувати свого партнера через те, що має хлопця. Але коли зрозуміла, що зможе через це покинути проект, зважилася на поцілунок. "Пробач, але я хочу виграти", - звернулася до свого коханого дівчина.

Останнім змаганням тижня стало звабливе дефіле у нижній білизні у пожежній частині. Окрім суддів проекту, показ учасниць оцінювали пожежники. Саме вони, під час появи дівчат на подіумі, підіймали таблички та оцінювати дефіле кожної з них. Пишнотіла красуня з Волині не змогла "запалити" пожежників, за неї проголосували зовсім мало чоловіків. Хоча сама Катерина назвала себе «офігезною», а всі просто «завідують».

Тож, не проявивши себе в жодному із конкурсів, волинянка опинилася на межі вильоту. До того ж звинуватила одну з учасниць у тому, що вона на шоу не працює, а відпочиває. Не зважаючи на критику, дівчині дали ще один шанс. Як це було - дивіться на відео:

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter